otrdiena, 2012. gada 23. oktobris

Dzīvosim vieglāk


Katra sākums ir savā pirmavotā, sava sirdī un patiesumā,  tas ir tuvs un ļoti tāls ceļš uz sevi, savu apzināšanos, bet to uzsākot, katrs mirklis pārvēršas bezgalīgā ceļojumā.
Šis ceļojums sevī ietver garīgo apzināšanos, ideālu iegūšanu un zaudēšanu, atbrīvošanās, transformāciju, kas atver durvis vienkāršībai, patiesumam, priekam un dabīgai mīlestībai.
Aiz šīm durvīm ir ceļš uz sevi - patieso sevi, ārpus dogmām, citu priekšstatiem un ierosinājumiem, tas ir ceļs uz sevi - savu kvalitāšu apzināšanās, savas Dievišķības ieviešana uz zemes, tajā ķermenī, ar kuru šobrīd šeit atrodies.
Atbrīvojot ilūzijas par - misiju, darbu, izpausmi, milestibu, patiesumu iestājas patiesa brīvība, tieši tad sākas  Tava Realitāte, kas kā maigs pavediens saaužas ar daudzu citu cilvēku, būtņu, eneŗgiju, kristalu, augu un dzīvnieku valstības realitātēm, veidojot mātes zemes sadarbību, tā mēs "Paceļamies" apzinoties savu patieso spēku, tad vairs nav nepieciešams imitēt ne gaismu, ne tumsu, ne citu energiju, tad mēs  sakam Dzīvot.
Tas neizslēdz darbu ar sevi, meditācijas un pašizaugsmi, patiesībā, tas to aktivē. Tas rada izpratni, par to, kas ir nepieciešams, bet kas vairs nav. 
Iestājas darbīgums,  emocijas, jūtās, apziņā  - pazud vēlme baidīties no "negatīvā" sevī un apkārt sev, bet iestājas dabīga velme veidot savu realitāti tā ka pats vēlies, mainot tajā visu, kas nav Tava vēlme - Tu maini tikai Savu realitāti. Tu nemēģini uzspiest citiem savu realitāti, bet ari nebaidies paust to, ja tā vēlies.


Ar to visu es gribēju pateikt - dzīvosim vieglāk! Izbaudīsim savu dzīvi, pārveidosim savu dzivi, harmonizēsim savu dzīvi - dzīvosim savu dzivi:)

Mīlestībā esot
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru