ceturtdiena, 2012. gada 25. oktobris

Kas uzplauks ?


Gribējās parunāt par notikumiem visapkārt. Ar katru dienu arvien vairāk apzinos,  kā ārējie notikumi perfekti pielāgojās, saliekas lai radītu piemērotu notikumu ķēdi, kas tā vai savādāk  noved mūs pie mūsu pieprasījuma apstiprināšanas – ieviešanas tagadnē. Īpaši tie mazie, mazliet neizprotamie, pat varbūt „nesakarīgie” notikumi mūsu dzīvēs sniedz mums iespēju pieņemt savas atbildes, ja vien esam gatavi uzklausīt – savas Dvēseles balsi, kas izstarojas caur citiem cilvēkiem, notikumiem, situācijām.
Ir jāatceras, ka tad, kad mēs izdarām pieprasījumu – sev – visumam- Dvēselei, mēs palaižam procesus, kas tā vai savādāk atgriezīsies pie mums notikumu veidā, tā mēs veidojam un ceļam savu karmu, solīti pēc solīša  - izvēloties sev noderīgo, risinot savas ikdienas problēmas. Tāpēc būt garīgam un savā ceļā nav grūti – tā ir iespēja kā izdzīvojot savu dzīvi apzināties atbildes uz sev nepieciešamajiem jautājumiem. Vienīgā problēma rodas tad, kad tas ko esi vēlējies pirms gada, notiek šajā konkrētajā mirklī – kurā tavas vēlmes jau ir mainījušās. Daudzi saka, ka cilvēki nemainās, bet patiesībā, mēs tik ļoti maināmies, mūsu uzskati, pasaules redzējums, sajūtas kādas izstarojam utt. Tad rodas neizpratne – „no kurienes man tas, ja man tas nav vajadzīgs” ..  šajā mirklī vēlams apzināties, ka pasūtījuši šo situāciju esat tikai  un vienīgi jūs paši, tāpēc pieņemot un saprotot to  ir iespēja ielaist to labo , padarītā darba sajutu savā tagadnē.
Domāju, ja mēs vairāk ielaistu savā tagadnē pieņemšanu, tieši savu kosmisko „pasūtījumu” pieņemšanu un izpratni, jo vieglāka būtu mūsu dzīve, izsvītrojot no savas tagadnes cīņu ar sevis paša radīto jautājumu atbildēm.
Pēdējā laikā apzinos, ka mani pasūtījumi ir bijuši gana interesanti, lai tagad tos izdzīvojot es saprastu, ka tiešām mēs cilvēki spējam visu, izprotot, ka nav svarīga nedz polarizācija, nedz gaisma, vai tumsa,  labs vai ļauns,  tas viss ir tikai mūsu pašu pasūtījumu detaļas un ja tajos pārāk neuzkavējās atvērās nākamā apzināšanās plūsma, ko varbūt citi sauc par vienotību, bet citi par brīvību.
Kaut arī tā ir harmoniskā rezonanse, kur mēs pieļaujam visu enerģiju klātbūtni savā tagadnē, bet nemēģinot atdarināt šis enerģijas, vai pielāgoties, drīzāk spēja būt tieši tur, kur ir patiesi jābūt, pareizā laikā, vietā, frekvencē, lai nekarotu, neuzbruktu un nenodarītu ciešanas sev un savai realitātei.

Turpinām radīt savu realitāti, skatoties, kas uzplauks.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru