ceturtdiena, 2012. gada 25. oktobris

Novembris nāk - tā enerģijas un pārsteigumi


Esmu  mazliet iegrimusi nākamā mēneša enerģiju izpētē, patiesībā, tās  kā vilnis nāk uz manu tagadni, kuru labprāt un ar prieku patiesi izbaudu. Jūtu kā tās padarīs visus  tagadnes notikumus vairāk izprotamus, saliekot visu pa plauktiņiem, organizēti izvietojot visus  jautājumus un atbildes.
Nākamā mēneša – Novembra enerģijas ir ļoti dziļas, tās līdzinās kā plūstoša, pulsējoša atvara plūsma, bet kas ļauj tiem, kas ir gatavi tajā ieskatīties izdzīvot spēcīgu atraisīšanos, atbrīvošanas  gan emocionālu, gan garīgu. Jūtu un apzinos, ka daudziem šis mēnesis radīs vel lielāku spriedzi, nekā iepriekš, bet tā jau mēs sinhronizējamies ar savām realitātēm, kā vairāki lieli viļņi – pati cilvēce izbauda gan augstākos, gan zemākos punktus, tas ir dabīgs un patiess veids, kā atraisīt sevi no ierobežotības tīkliem. Novembris būs mirklis, kad šīs saiknes atrisināsies, jūtu spēcīgu  kārības, likumu enerģiju klātbūtni, kas palīdzēs neredzamajam kļūt patiesiem redzamam un uztveramam  jau nākamā apzināšanās līmenī. Tas ietekmes daudzus cilvēkus, jo viņiem vainu beidzot būs iespēja ieraudzīt savu problēmu sakni, vai arī, tas viņos radis spēcīgu kritiena, cīņas un spēka izaicinājumu, patiesībā tas ir atkarīgs no tā vai viņi ir spējīgi sevi izaicināt ārpus cīņas un galu galā, vai tas viņiem ir patiesi nepieciešams. Novembra enerģijas man saistās ar Likumu, Kārtību, Spēku.
Spēka un likumu kombinācija liks pasaulei uzņemt vel lielāku ātrumu, katrs savas realitātes pārstāvis, īpaši tie, kas visspilgtāk pārstāv vienu no enerģijām, reliģijām un filozofijām gūs lielu iedvesmu lai popularizētu savas idejas un arī gūs spēcīgu atbalstu no sabiedrības, es jūtu, ka šajā mēnesī sabiedrība turpinās kārtīgi „paspēlēt” skolotaju- skolnieku spēli, kas, protams, daudziem, patiesībā jau visiem nesīs kādu labumu – ilgto pieredzi. Mēneša otrajā pusē  radīsies atslābums, izbrīns un varbūt arī neizpratne, par to, kāpēc šos gadus, varbūt daudziem arī visu mūžu tā ir bijis jāskrien, ja patiesībā, viss ir daudz vieglāk, vienkāršāk un brīvāk, nekā mums ir licies..
Jūtu vel paris nianses, bet domāju, lai tās paliek par pārsteigumu. Bet tagad pievēršoties Oktobrim, redzu, ka viņš vel parādīs paris „brīnumus” atvadoties, bet tas ir skaisti, jo piesātinās Oktobra pēdējo nedēļu ar pareizo un harmonisko iedvesmas izrāvienu, kas tik ļoti ir nepieciešams.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru