svētdiena, 2012. gada 28. oktobris

Secīgie notikumi un virzība

Sveicieni  ziemas laikā!

Neticami, bet atkal ir pienākusi ziema ( vai vismaz liekās, ka tā) , liekās, ka tikko vel bija vasara un burvīgais Ainažu elementāļu seminārs, jāteic, ka šis gads ir pagājis loti strauji, nemanot, bet fundamentāli mainot daudzus uzskatus, uzskatu sistēmas, pārliecības kopumā, virzot arvien tuvāk un dziļāk katra paša apzināšanās plūsmām.Pats patīkamais ir tas, ka šis apzināšanas katram ir pilnīgi savas, savā apziņas plūsmā. Interesanti, ka šis gads ir iemācījis saprast, ka patiesi visiem ir patiesība un patiesi tā ir katram sava, bet tas vel nenozīmē,  ka kādā brīdi, kad mēs esam uz vienotā patiesība viļņa, šis patiesības nevar saskanēt, bet tikpat labi tās var arī aiziet katra uz savu pusi, jo mēs katrs izvēlamies savu patiesības variāciju,  izstarojot to caur savu unikalitāti - ķermeni!
Kalendārs "aizķēries" Septembra mēnesī, kas jau vien norāda uz to, ka atklāsmēm un virzībām bagātīgs ir bijis Oktobris. Savādā sajūta, tā kā atvadoties no ļoti liela posma savā dzīvē, ko iemiesojis un izpaudis ir Oktobra mēnesis. Gribās ar cieņu atvadīties no šī mēneša, lai droši iekāptu Novembri, kas virzīs uz jaunām atklāsmēm,  iespējām un apzināšanos vel skaidrākā līmenī, ne tikai apziņas laukā, bet arī fiziskā, materiālā pasaulē - parādot jaunu sintēzes iespēju.
Atklāsmes kuras rodas ir fundamentālas un patiesi svarīgas, tās izmaina katru mirkli,  kaut varbūt daudziem var likties tās zināmas un pat "apbružātas" tās saskaroties ar katra unikalitāti iegūst savu īpašo formu. Kaut vai, atklāsme par mīlestību .  Mēs visi esam mīlējusi, vai vismaz domājuši  ka mīlam, bet katru reizi, iegremdējoties savā mīlestībā  mēs to izjūtam pilnīgi savādāku, katra tās šķautne iederas mūsu dažādajos aspektos un izgaismo ko pilnīgi citu, radot jaunu un unikālu atklāsmi par mīlestību.
Tā arī strādājot ar sevi, meditācijām, pašizaugsmi, katru reizi arvien dziļāk, plašāk, savādāk izproti visas mijiedarbības, kas norit tev visapkārt, apzinoties, ka visa avots ir patiesi sevī, apstiprinot to un aizmirstot to, kad pienāk kārtēja "mācīb-stunda" kuru gan mēs paši sev noorganizējam, neviens cits.
Rīt Mēness ciklu meditācija, kas izgaismoja mēness jautājumu  patiesībā  vienmēr esmu domājusi, ka mēness ir tik "apbružāts" no citu cilvēku priekšstatiem, domām par tā spēku vai nespēku, ka ir pat gurti izlausties cauri šīm ilūziju bruņām un priekšstatu laukiem, lai apzinātos un saprastu, kas ir īsti  mēness, kā viņš ietekmē manu dzīvi, manas emocijas, jūtas un saskarsmi ar cilvēkiem.
Mēness enerģijas atspoguļo arī mūsu emociju šķautni, palīdzot mums ieraudzīt savu  emociju un jūtu mijiedarbības spēku.
Rītdienas meditācija ir ka ievads Novembra enerģijām, jo jūtu ,ka kopā ar Pilnmēness enerģiju tuvojās šis nepārprotamais pārmaiņu vilnis, kurā mes sevi ieraugot un apzinoties mainīsim ļoti daudz ko savās dzīvēs.
Pats svarīgākais jau apzināties  ka katras pārmaiņas katra dzīvē ir pareizas, tāpēc es nepiekritīšu vienam pareizumam, vienam likumam, vienai duālai virzībai, jo es apzinos, ka ir vel simtiem, tūkstošiem iespēju, ko cilvēki - Dvēseles, ir gatavi izdzīvot uz zemes. Tāpēc nav jau jēgas nosodīt, tos, kas iet citu ceļu, izdara citas izvēles, jo ari viņiem, šis Novembra mēnesis atnesīs piepildījumu un iespējas.

Pāršķiršu galda kalendāru, uzkavējoties vel Oktobri, izbaudot to kas ir Tagad.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru