pirmdiena, 2012. gada 19. novembris

Sievišķā enerģija Novembra plūsmās

Novembra enerģijas  ir patiesi interesantas  esot tajās "iekšā" jau samērā ilgi, es sajutu, kā tuvojas mirklis, kad šaubas pazūd un iestājās pavisam noteikta un patiesa ticība plūsmai,  enerģiju vilnim kurā tu esi iekļauts un pasargāts, sajūtot māti zemi un visuma enerģijas kā Dievišķo vecāku  aizgādni, kuru tu pēkšņi esi ieraudzījis un sajutis esot talu no mājam.
Tomēr šis enerģijas arī izaicina uz pavērsieniem, tās ir radījušas vīrišķa spēka  plūsmu, kas tevi maigi izmet no komforta zonas, izaicinot uz pārmainām, kas ir paša radītas, gaidītas un pasūtītas  Ziniet kā ir, kad mirkļi saplūst reāla patiesā plūsmā, viss tas ko esi vēlējies kļūst iespējams, bet  vel ir soļa attāluma no tevis, tu esi pieradis atrasties soļa attālumā, lielā, caurspīdīgā pašradīto ierobežojumu kastē , kura nez kāpēc sāk brukt un izšķīst, ļaujot tev sajust pārmaiņu garšu, bet vel ne tik ļoti lai izdarītu šo soli - savā jaunajā, patiesajā realitātē.
Šīs sajutas mani pārņem šomēnes, tā kā esot soli no kaut kā ļoti liela un patiesa, tev tiek dots instruments, kā virzīties tālāk, jau brīvākā, skaidrākā un patiesākā plūsmā. Kopā ar šo instrumentu tev tiek dota iespēja  iet vai neiet savas izvēlētās realitātes virzienā, tā vai tā,  tevi visums, zemes māte atbalstīs.
 Ši visur klātesošā pieņemšanas enerģija rada drošu pamatu rīkoties, dažreiz ari  apstāties, kad izjūti tādu nepieciešamību - jo nav jau kur steigties, ir pietiekami daudz laika no vienas puses, bet no otras puses situācijas ir gatavas realizēties.Kā jau vienmēr  viss notiek pareizā ritmā un plūsmā, jo šī iedvesma , kas nāk virza uz sievišķo enerģiju apzināšanos.
Visums un māte zeme vienmēr ir sagatavojušas atslēgas, tad kad tevis pasūtītās karmiskās situācijas ienāk tavā dzīvē un tagadnē, arī šoreiz, domāju, ka ne tikai man, bet arī tiem, kam tas ir nepieciešams, viena no šim atslēgām būs šīs sestdienas Sievišķo enerģiju seminārs.
Priekš manis nāca šī specigā sirds vēlme apzināti ielikt  un radīt instrumentu caur kuru varam sadarboties  un iekļauties patiesā sievišķajā laukā, apzinoties savu spēku, ko izvēlējos ielikt arī kā šīs sestdienas semināra temu. Sajūta, ka sievišķā enerģija, tās tīrajā un patiesajā plūsmā, palīdzēs sakārtot arī iespēju virzīties uz priekšu daudz maigākā plūsmā, ārpus cīņas ar notikumiem, lai  pa soli tuvāk virzītos iziešanai no šīs "kastes" ko esam radījuši ar savām pārliecību sistēmām un ilūzijām.
Sievišķā - mātes- dievišķā- meitas- sievietes- sievas enerģija ir kā iedvesmas un radošuma vilnis, kas paceļ virs ierobežojumiem, ļaujot pacelties uz to realitātes radīšanas lauku un plūsmu, kurā ir jāatrodas  jābūt un Jāizpaužas  tās pareizā plūsma palīdzēs harmonizēt attiecības arī ar vīrišķo enerģiju, saskarsmi katra dzīvē uzlabojot saskarsmi katra ģimenē un attiecībās. Jūtos svet-svinīgi iepazīstot šo enerģiju no tās patiesās,brīvās  puses,  ļaujot sirds mīlestības un viegluma ziedam uzplaukt un atbrīvot sievišķo enerģiju no pašradīto ierobežojumu sloga.
Seminārā aizskāru arī  svarīgu jautājumu  kas mums traucē veidot attiecības ar citām sievietēm, tādu kā  noskaudumu, lāstu un ierobežojumu noņemšana, jo sapratu, ka tas ļoti traucē veidot patiesas draudzības, sadarbības plūsmas un ierobežo sievišķai enerģijai izpausties piemēroti un harmoniski, jo es apzinos, ka neskatoties uz to ka mēs virzāmies uz priekšu savā attīstībā  ir lietas, kas mums ir  jāsakārto - lai varētu ieiet savā patiesajā  laukā pilnvērtigak, viena no lielajām lietām ir šī..

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru