ceturtdiena, 2012. gada 13. decembris

Sakuras ziedi un 12.12.12 aktivācija


Vakardienas aktivācija man saistās ar sakuras ziediem, kas ir vienlīdz maigi, skaisti, bet spēcīgi un noturīgi, tie  zied par spīti visam, atplaukstot un izpaužot patieso spēku, kas var dzimt tikai mīlestībā.
Mīlestības enerģiju vilnis ir nepārprotami pārņemis visus līmeņus un tā ļauj sev izpausties tieši tā, kā mēs to esam vēlējušies, citiem tā ir eiforiska, gaisīga mīlestība  citiem mātes mīlestība, bet varbūt vel kādam tāda mīlestības izpausme, kas mums var likties neizprotama. Mīlestībai ir tik daudz nokrāsu, sajūtu un plūsmu, tas ir neparakstāms krāšņums ar iespējam, kas ir mūsos, kas gaida kad mēs tā izmantosim. Mīlestība neprasa daudz, tā neliek ziedoties dēļ viņas, tā ļauj mīlēt mīlestības pēc un šai mīlestībai nemaz nav jābūt personificētai, tā var būt brīva un tikai šim mirklim.
Skatos uz sakuras ziediem un viņi mani dziļi saviļņo  spēcīgas atplaukstošas jūtas, emocijas un pat domas ir pārņēmušas manu tagadni, kas vienlīdz maigi attīra un dziedina visos liemeņos.
12.12.12 aktivācija notika tādēļ  ka mēs tā vēlējamies, mūsu domu un jūtu, emociju spēks ir brīnumains un dižs, ja vien mēs to apzinātos, ja vien mēs pieļautu kaut mazmazītāko domiņu, ka katrs un ikviens no mums ir dižs  un patiess - tad mēs  turpinātu plaukt un izplesties.. Bet mēs jau to varam? Ja vien patiesi vēlamies, ļaujamies, savai plūsmai - brīvi no bailēm par citu nosodījumu, brīvi no bailēm par sāpju ilūziju un cīņu. Un pats jaukākais tajā visā, ir tas, ka mums nav jāglābj citi, vai zeme, vai visums, šeit viss ir patiesā harmonijā, tam nav nepieciešama glābšana, jo pagrimums neeksistē, ne visumā, ne zemē, ir tikai citādas pieredzes, frekvences, skaņas, sajūtas - tā ir patiesi krāsaina pasaule, visapkārt mums. Mēs paši radām šīs aktivācijas ar savām domām, vēlmēm, sajūtām, mēs  izvēlamies, ko šajā laikā sevī atver uz ko fokusēties - brīnumaini, bet daudziem arī  bailīgi, kad atbildība par dzīvi tiek iedota savās rokās, tieši tāpēc tiek radīts ārējais fokuss - uz planētu, galaktiku un visumu, bet arī tas ir labi un pieņemami, ja saprotam, ka arī  tas ko mēs redzam ārēji ir daļa no mūsu iekšējās vēlmes.
Esmu sapratusi, ka  tā vai savādāk, mēs uzņemamies atbildību par savu dzīvi paši un tā ir vislielākā no dāvanām, ko mūsu augstākie Es ir ielikuši mūsu plaukstās, tā ir dzīva un patiesa dāvana - mūsu pašu dzīve.
Ir jāsaprot, ka mīlestības enerģija neizslēdz no dzīvēm to, ko mēs izvēlamies iziet, tā neliek būt eiforijā, neizpratnē par citam enerģijām, drīzāk tā dod iespēju  - pieņemt priekš sevis, kā ari priekš citiem, ka pastāv daudz un dažādas enerģijas,  frekvences, ka drīkst pastāvēt ciešanas un tas nav ļaunums, tas nav pretstats mīlestībai  tas ir tikai citas mācības cita nokrāsa.
Pasaule ir piepildīta ar brīnumainām nokrāsām un iespējām ja vien mēs koncentrējamies uz savu iekšējo plaukšanu un atdzimšanu, netraucējot to darīt ari citiem, tieši tā kā viņi to vēlās.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru