pirmdiena, 2013. gada 1. aprīlis

Laimes sajūta

Kā lai mistificētā laimes sajūta, kas mums visiem ir tik pazīstama, pārtop reālā materiālā, fiziskā  - konkrētā laimes sajūtā, kad varam sev pateikt, ka  jā, es šodien jūtos laimīgs jo...  liekot tur iekšā visu to, kāpēc mēs jūtamies laimīgi.
No vienas puses, ir svarīgi skaities plašāk, bez robežām , bez rāmjiem,  par to, kam un kur ir jānotiek lai mēs justos laimīgi, ok, tas ir apgūts, es to apzinos, bet visā šajā plašumā pienāk brīdis kad trūkst kā konkrēta,kad pietrūkst fokusa uz mazām , skaidrām, izprotamām laimes sajūtām, kas veicina vēlmju izgaismošanos.
Esmu par to domājusi, saprotot ka tīri cilvēcīgā līmenī  tas ir svarīgi, apzināties, kas mūs dara patiesi laimīgus, kā sevī atvērt šo laimes sajūtu.
Tomeŗ, kaut vismaz daļēji  cilvēcīgi, ieskatoties sevī ir jāierauga, jāsajūt, jāsaprot kas ir tas, kas mūs dara laimīgus, lai mes spētu  tieši apziņas līmenī veidot šo atpakaļejošo saiti, ķīmisko smadzeņu mehānismu - kas liek mums saprast-  ka tieši šāda darbība ielaiž mūsu dzīvēs laimes sajūtu.

Laimes sajūta var kļūt reāla, brīva, patiesa - tā var būt vienlīdz plaša un ari šaura, uz maziem, ikdienas sīkumiem, kas dara mūs laimīgus, palīdzot izbaudīt šo dzīvi, šo tagadni  šo variantu telpu kurā mēs atrodamies, jau šajā ķermenī.

Konkrētā- apzinātā  un mistificētā laimes sajūta spēlējās viena ar otru, kā kaķis ar peli, sajūta, kas ir nepieciešama un vajadzīga, vienlīdz abās versijās, kas nav nodalāma, izolējama, sajuta, kurai nav pareizuma vai nepareizuma - tā dzimst vēlmes, kas ir kā signāls mūsu augstākajam Es lai tas sniegtu atbalstu, lai šis vēlmes varētu realizēties. Mēs esam uz zemes, mūsu enerģija piepilda blīvas un mazāk blīvas saskarsmes - matērijas radīšanas formas, tā prasa lai mēs vēlētos, lai mēs gribētu, bet lai cik tas nebūtu dīvaini, tai ir nepieciešmas gan mazas vēlmes, gan lielas -  laimes sajūta, kas parāda, kā šis vēlmes var piepildīties.
Tāpēc padomāsim par laimi, par to kas ir mūsu laime, katrā dienā, kad to dzīvojam, kā saprast un iesacīties veidot saskarsmi ar laimi sevī.

šī sevī apzinātā laimes sajūta ir nepieciešama lai  pieņemtu , piefiksētu un iezemētu savā dzīvē tos notikumus, kas var sekmēt mūsu dzīvi uz zemes. Lai ari cik tas nebūtu neparasti,  tieši virseņģelis Rafaels mani iedvesmoja padomāt par šo laimes sajūtu, par to, kā mēs šeit uz zemes  neizmantojam iespējas, kas ir mūsu rokās, jo mēs nobīstamies vēlēties to ko vēlamies. Virseņgelis Rafaēls sevī nes zināšanas un izpratni, par laimes apzināšanos un iezemēšanu, tāpēc daudzi viņa enerģiju saista ar izdziedināšanos un atbrīvošanos, kaut ari, viņa darbības un izpausmes spektrs ir daudz plašāks.

Virseņgelis Rafaels liek arī atcerēties par to ka lai saņemtu šo atpakaļejošo plūsmu-  laimes sajūta, ir viena no atslēgām, kas palīdz savienot vēlmes un to realizāciju, liekot izprast savas patiesās vēlmes, jau brīvā, piemērotā veidā un plūsmā. Virsengelis Rafaēls  aicina  izjust praktiski, kā veidojās ši laimes sajūta, kā ir , kad tā piepilda visu savu radošo būtību un plūsmu, caur šo vingrinājumu.

Vingrinājums no Virseņgeļa Rafaēla Laimes skolas un mācibas

Aizver acis, vai arī atstāj tās atvērtas, tam nav nozīmes, ja vien tu apzinies, ka caur katru tavu apzināto būtības daļu iestājas pirmavota plūsma, tā ir kā skaidra sevis apzināšanās, kas savieno un izgaismo tevi visos tavas tagadnes līmeņos un plūsmās, ši skaistā apzināšanas liek tev pacelties uz savas apziņas tīrākajiem un patiesākajiem plāniem, sajūti ,kā tava apzina piepildās ar vizuļojošu tīru gaisu, šis gaiss nāk no tavas apzināšanās lauka, kas  savienots ar kosmisko uguni un zemes mieru.
Vizualizē, vai sajūti, apzinies, iztēlojies, kā šis gaiss piepilda tevi gluži kā gaisa balonu, tas liek tev izplesties un būt patiesā priekā un vieglumā. Šis gaisa balons - kas esi tu piepildīts ar visuma  plūsmu, ceļas arvien augstā un augstāk, līdz nonāk  sevis apzināšanās plūsmā.
šajā mirklī  piedod krāsu šim gaisa balonam, izsakot nodomu :"Es atjauju sava pirmavota spēka, izgaismot manas patiesās vēlmes, vajadzības un plūsmas, tā kā man tas ir nepieciešams un harmoniski, lai es varu pieņemt savu patieso laimes sajūtu, savu patieso izpratni un spēju veidot saiknes caur laimes un pateicības plūsmu, tieši priekš sevis, atlaižot nelaimes ilūziju un plūsmu, tā vietā aktivējot laimes harmonizējošo spēku."
Vizualizē vai sajūti, kāda ir šī gaisa balona krāsa, kāda ir tavas laimes krāsa un ļauj šim balonam uzsprāgt jaunajā apzināšanas līmenī, piepildot ar šo laimes krāsu visu to lauku, kurā tu atrodies.
Turpini elpot  un izsaki nodomu "Es dodu atļauju lai ši mana laime kļūst man apzināta, izplešoties un ielīstot tajā manas dzīves un apzināšanas līmenī, kurā es esmu šobrīd, šajā mirklī, šajā patiesā tagadnē, palīdzot izbaudīt katru esības brīdi, katru mirkli, esot savā laimes plūsmā"
Šajā apzināšanas līmenī, tu vari ieraudzīt savu laimes plūsmu - tā ir izpausta, tāpēc sajūti un ieraugi, kāda ir laimes plūsma tieši šim mirkli un cieši ieskauj to savā tagadne un realitātē, izsakot nodomu :"Es dodu atļauju sev,  pieņemt savu patieso laimes plūsmu tieši prieks ši mirkļa, priekš šis tagadnes, jau apzināta un izpaustā plūsmā, formā un iespējā, es pieļauju lai mana laimes sajūta ir piemērota  katram manas laimes mirklim, katrā manā mainīgā tagadnes mirklī, es ļauju lai tā var mainīties, tad, kad es mainos,  ļaujot man izdzīvot un izjust laimi, par katru savas dzīves mirkli, gan apzināti, gan neapzināti."
Vizualizē kā esi ieskāvis savu patieso laimes sajūtu, kā jūs esat vienoti, šī vienotā plūsma ir elastīga un mainīga, tā ļauj laimes sajūtai un apziņai mainīties, tieši tā kā tev tas ir nepieciešams, šī laimes sajūta saplūst ari ar tavu fizisko un materiālo dzīvi, pasauli, izpausmi, tāpēc fiziski pieliec plaukstas pie sava ķermeņa, apskaujot šo laimes enerģiju jau iezemētā, fiziskā veidā, tavā dzīvē un realitātē.
Esi laimīgs un atgriezies pilnībā tagadnē un ķermenī!

Man šīs vingrinājums, ko saņemu no Virseņgeļa Rafaēla lika saprast kas ir laimes sajūta šim mirklim, palīdzot savienot mistificēto laimes apzināšanos, ar  katra mirkļa laimes plūsmas apzināšanos.

Virseņgeļa Rafaēla laimes mācības nodarbība būs 20.Aprīlī! vairāk interesēties pie manis ilze.likuma@gmail.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru