trešdiena, 2013. gada 17. aprīlis

Virseņģelis Rafaels – laime būt ar sevi


Virseņģelis Rafaels – laime būt ar sevi.


Tā ir mācība, kas palīdz ieraudzīt un saskatīt tās kvalitātes, kas jau ir radītas šajā mirklī, mācība, kas neliek pārmainīt savus uzskatus, vai atteikties no savas komforta zonas, tā ir kā atveroša un dziedinoša iespēju lauka apzināšanas.
Mēs katrs  katrā mirklī esam tajā vislabākajā no izejas punktiem, lai mēs varētu radīt savu realitāti, neatkarīgi no tā, vai mēs esam garīgi, vai mazāk garīgi, vai uzskatām, ka mūsu dzīvei ir augstāks mērķis vai  arī mērķi mes radam ar katru elpas vilcienu, tas viss nav svarīgi, jo pats svarīgākais ir tas, ka mēs varam izbaudīt savu esību uz zemes tieši šobrīd, šajā mirklī, kurā izpaužamies savā ķermenī un plūsmā.

Virseņgeļa  Rafaela mācība sevi izpauž  pavisam vienkārši, bet iespējams daudziem arī sarežģīti , tā nostāda tevi tavas dzīves centrā, liekot novērtēt un ieraudzīt savas dzīves centru un tā plūsmas. Citiem tas var būt liels izaicinājums, jo viņi nav raduši ieraudzīt kopainu, no visām  gan labajām, gan  nosacīti sliktajām sevis daļām, novērtēt to kā labu un ielaist, pieņemt kā savas dzīves pamatu.

Piemēram,  ņemot pašu strīdīgāko  no jautājumiem, atkarību, kas, protams, mums visiem  rada diskomfortu  katrs mēs esam savās atkarības un ir muļķīgi noliegt to esamību, citiem tas ir pārmērīgs darbs, citiem pārslodzes, citiem smēķēšana un citas atkarības, principā  nav svarīgi kāda ir mūsu atkarība, bet drīzāk kādā punktā viņa mūs noliek, tā vienmēr liek mums uzdot jautājumu, izprast kāpēc mums tas ir vajadzīgs un kāpēc mēs vel esam tajā.
Tas kā virseņģelis Rafaels aicina mums apskatīt  šo atkarību jautājumu, ir kā  salīdzinot mūsu  vēlmes/mērķus  ar  ziedu sīpoliem, kuri  ir ilgu laiku gaidījuši pavasari, lai tos varētu iedēstīt un no tiem varētu izaugt skaisti ziedi, bet mēs pārāk esam pieķērušies pašai idejai par šo  ziedu sīpolu kultivēšanu un turēšanu, sargāšanu, tāpēc mēs iestrēgstam šajā  fāzē. Visums nemīl iestrēgšanu, tas  lai izvestu mūs no ši sastinguma dod mums jautājumus,  kas var izpausties arī kā atkarība.
Virseņgelis Rafaels aicina tajā brīdī kad jūs uzrunā atkarība uzdot sev jautājumu, kāda nepiepildīta mērķa dēļ es jūtos tik nelaimīgs, lai sevi šādi izaicinātu?
Rafaēla laimes mācība  paredz saprast un izprast  un izdziedināt kāpēc mēs  neļaujam iesēt savu mērķu sīpolus, ļaujot lai izaug skaisti un krāšņi ziedi. Viņš iemāca izprast un atlaist  savu  laimes trūkumu, ielaižot dabīgu iespēju  iekļauties savā pasaulē, nelaužot sevi, bet  dabīgi atlaižot to, kam šajā realitātē nav vietas.

Vairāk  uzzināt aicinu pievienojoties uz  Virseņģeļa Rafaēla laimes mācības semināru jau 20.Aprīlī pulksten 12:20  ( vairāk informācijas  www.smalkapasaule.lv  tel. 26364439  ilze.likuma@gmail.com )

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru