pirmdiena, 2013. gada 3. jūnijs

Afrodītes skaistums,mācība un atklāsme!

Ak mīļās sievietes, šo ierakstu es veltu visam sievietēm un viņu skaistumam!

Atklāsmes sajūta, kas virmo manī ir milzīga, es centīšos to izlikt šeit uz  "virtuālā papīra"..
cik daudz gan "nervu"  sievietes nav veltījušas lai konkurētu, cīnītos, lai ieņemtu  šo   skaistuma titulu un statusu,  cik daudz gan spēka, iespēju un arī naudas nav tērēts lai skaistuma status  būtu spēcīgs un noturīgs,   radot lielu un smagu skaistuma rami, kā arī cik daudz sieviešu  nav zaudējušas šajā  "cīņā"  un iekšēji padevušās  izdomāta,  uzspiestam liktenim, kas licis viņam uzskatīt, ka viņas nekad nespēs būs tik burvīgas, krāšņas un skaistas, kā "Tā tur, cita.." utt.

Mēs tik daudz enerģijas ieguldam, lai salīdzinātu sevi ar skaistumu, lai virzītos uz skaistumu, lai izpaustu skaistumu, bet līdz galam neizprotam galveno skaistuma mācību, ko nes viena no dievietēm, tai skaitā arī  Afrodīte, viņas mācība un atklāsme, kas man nāca caur  manis pašas kāzām un to savādo situāciju, kas tur norisinājās, ko gan šobrīd neizklāstīsu, jo tai nav tik daudz  nozīmes, kā  pašai atklāsmei kā tādai.
Afrodīte sniedz izaicinājumu sievietēm, mātēm, meitām, sievišķās enerģijas nesējām, tā parāda, ka skaistums var būt tīrā veidā tieši mums,  nepārtraukti, patiesi  un dabīgā piesātinājumā.
Afrodītes liktenis un mācība ir mazliet smags, jo tikai tad, kad cilvēki ir spējīgi paskatīties ārpus duālisma, viņi var saņemt šo unikālo skaistuma balvu - ieraugot savu skaistumu.
Ak mīļās sievietes, cik daudz jūs esat pavadījušas laiku, lai skaustu otra matus, acis, krūtis un dibenus,  otra iespējas izpausties skaistumā, neizprotot pašu galveno no zemes mācībām, ko jums palīdz iemācīties arī Afrodīte,  viņa māca , ka "Ja tu spēsi pieņemt  skaistumu manī,  iemīlēt skaistumu manī, cienīt skaistumu manī Tu sapratīsi ,ka es esmu Tava skaistuma atspulgs!"
Unikāli, bet absolūti vienkārši? Vai ne? vai tomēr grūti...?
Mēģināšu izskaidrot savu skatījumu uz to!
Tad, kad mūsos pazūd šīs bailes, cīņas, salīdzināšana ar cita skaistumu, mūsos var "piedzimt Afrodīte" mēs vairāk neuzskatām sevi par nesmukāku, nepareizāku, nepiemērotāku,  mēs ieraugam sevi tādu, kāda mēs esam, šo skaistumu mēs ieraugam arī Citās sievietēs,  bet nevis kā viņu skaistumu, bet gan kā sava skaistuma atspulgu.
Šī izpratne manā dzīvē, tapat ,ķa mans kontakts ar so dievību vienmēr ir izskaidrojis citu apbrīnoto īpašību manī  - tas ir neviltots prieks, par citu sieviešu skaistumu, krāšņumu un atvēršanos..  Es varu godīgi teikt, ka nekad neesmu skaudusi citu skaistumu, es esmu to apbrīnojusi un cienījusi,  man tas ir radījis prieku sirdī un nav radījis sajūtu, ka man dēl tā būtu jākonkurē. Katrā ziņā beidzot man ir skaidrs, kāpēc tas tā ir bijis, tagad, es līdz galam to sapratu,  jo es zinu ka es lūkojos uz skaistumu- es redzu skaistumu sevī,  tā mēs viens otram to atspoguļojam, tikai  daži vel  nav pienākuši un ienākuši šajā pieredzes daļā, lai apzinātos, ka citu skaistums, ir tava skaistuma atspoguļojums, tāpēc jau vel darbojās industrijas, kas liek tev operēt sevi, karināt silikonu visās vietās, lai  mākslīgi radītu apziņu ka tu esi  skaista...
Paveries sev apkārt sieviete!
Tu esi skaista, jo esi ieskauta skaistumā!
Katrā sievietē Tu vari ieraudzīt sava skaistuma šķautni,  šo unikālo mijiedarbību...
Tu esi.. Un Tavi Dievi Dieviete, Tavi  Vīrieši, Tevi var ieraudzīt, kad ļauj sev būt šajā skaistuma centrā, citu atspoguļojumu apmirdzētā.. Tu mirdzi, jo Tu esi!
p.s  Afrodītes grūtais liktenis ir tajā, ka viņai mākās piepildīt sieviešu  noskaudumus, jo kā,  varbūt tu to neapzinies, bet skaužot citu skaistumu tu neapzināti noskaud savu skaistumu šajos cilvēkos, viss vienmēr ir līdzsvarā, kosmosa spēki, tai skaitā Dievu līmenis uztur šo līdzsvaru, tāpēc  katru reizi noskaužot cita skaistumu tu noskaud viņu sevī, vel vairāk sevi ierobežojot..
Dievišķais līmenis cilvēkiem ļoti daudz ko māca, domāju, ka laika gaitā par to parunāšu vel reizīti..

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru