piektdiena, 2013. gada 5. jūlijs

Kāda ir Tava meistarība, kas ir Tavs darbs?

Bieži vien saskaros ar cilvēku zemo pašvērtējumu, īpaši tajos brīžos, kad viņi vēlās uzsākt savu biznesu, savu nodarbi vai vienkārši velās darīt to, kas patiesi patīk, tad es saskaros ar jautājumiem tādiem kā "Bet tāda darba profesijas, nodarbošanās darītāju ir tik daudz ""Ko tad es varu ieviest "  "Vai kāds klausīsies manas inovācijas" un citus līdzīgas domas, sajūtas.
 Šīs zemais pašnovērtējums, neticība sev, viņus atdala no saviem patiesajiem mērķiem, savām patiesajām iespējam un meistarībām, uzliekot ierobežojumu- nosacījumu , ka mēs to nevaram un visums  mums piepilda šo mūsu nevarēšanu. Mēs katrs varam un drīkstam izpausties savā meistarībā - tikai mums ir jāsaprot, ka mums patiešām ir jāizpaužas savā meistaribā un varēšanā, jo vairāk mēs ieklausīsimies tajās metodēs, unikalitātē  ko mums pasaka priekšā Dvēsele, jo skaidrāk  mēs spēsim saprast kas ir mūsu un kā mēs varam sasniegt to, ko esam izvēlējušies.
Ir svarīgi apzināties, ka katram ir savs talants, kurš ir jāatver un jāpieņem, caur to dziedinot neticību sev un zemo pašvērtējumu - dabiskā rīcības veidā.
Tomēr ir daži knifiņi...
Mums katram ir savs talants,  savas meistarības, bieži vien mēs varam šis savas meistarības neizprast, vai pat sajaukt ar citu cilvēku, mācību meistarībām, kā rezultātā,  mēs sākam darīt to, kas mums īsti  nesanāk, vai ari sākam kopēt kāda cita cilvēka meistarību, sūtību un iespējas, tādos brīžos mums tiek sniegts atbalsts, bet  ne pilnībā, jo mēs neesam savā plūsmā, bet gan kopējam cita informaciju, meistarību, varēšanu.
Protams, gadās arī tādi varianti, ka cilvēks  nevēlās izpaust savu unikalitāti šajā profesijā, nodarbē, bet gan ir izvēlējies tikai un vienīgi to peļņu( kas nav nosodāmi, ka jebkas uz zemes) ko var sniegt šī profesija vai nodarbe- caur to  viņš melo sev, tāpēc ārējā un iekšējā rezonanse nesaskan un cilvēkam, viņu nodoms neīstenojās, vai arī, piemēram tas nav pilnībā savienojams ar viņu meistaribām, ko viņš ir apguvis, kas savukārt arī traucē piepildīt izvēlēto mērķi.
Pirmajā variantā es aicinātu būt godīgām pret sevi un visumu un tā arī visumam nodefinēt :"es vēlos tādu darbu, profesiju, kur es varu gūt labu peļņu un kas man rada prieku , harmoniju utt. ( katrs jau liek iekšā to, kas viņam ir aktuālāks)" caur to tu visumam sūtīsi patiesus impulsus un viņš  tev varēs palīdzēt un piepildīt tos, atceries, ka jebkura vēlme ir laba un pareiza, ka nav nevienu nepareiza vēlme - tā patiešām ir vel viena visuma pieredze, kuru viņš labprāt caur tevi var izpaust.
Otrajā variantā es aicinātu sev uzdot jautājumu - kāpēc es vēlos šo profesiju? Ko tā man sniegs? Kāda iemesla dēļ es vēlos tieši šādi nevis savādāk? utt.. bieži vien cilvēki izvēlās profesijas dēl satraumēta ego, mēģinot pašapliecināties caur to meistarību, caur kuru kāds cits viņu ir īpaši traumējis, piemērām, kautrīgi cilvēki  mēģina ieiet meistarībā kur viņiem ir jābūt brīviem no šīs kautrības, utt.  arī šajā gadījumā  kad tu izanalizēsi sevi un sapratīsi, kas ir tas, kāpēc tu to velies, varēsi visumam virzīt konkrētus impulsus. Jo pastāv iespēja, ka daudzi ņem  sev nepiemērotas pieredzes lai kompensētu mazvērtību, vai bailes, nedrošību, tāpēc negūst gandarījumu par savu izvēlēto darbu un nodarbošanos.
Protams, ir tāda īpaša cilvēku grupa, kas nespēj gūt kaislību nevienā no profesijām, tāpēc tie lēkā no vienas uz otru, bet arī šeit ir jāmeklē iemesls, nevis jālēkā no vienas profesijas otrā, jo kaislības zudumam ir daudz un dažādi iemesli, bieži vien enerģētiski un zemapziņā iespiesti.
Varianti ir ļoti daudz,  tieši tāpēc katrs no tiem ir unikāls, bet pamatā vienojošais ir tas, ka katram no mums ir iespēja izvēlēties kādu meistarību mēs izmantosim, lai piepildītu savas vēlmes,  tai skaitā arī darbu un nodarbošanos, svarīgākais ir but patiesiem pret sevi - tad izvēlētais vienmēr harmoniski un piemēroti nesīs augļus, tieši tādus, kādus esi pasūtījis visumam!
Tāpēc es novēlu katram uzdrīkstēties, izgaršot un izprast savas vēlmes un meistarības!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru