sestdiena, 2014. gada 1. marts

Atmodini eņģeli - savā dzīvē!


Vel reizi, par eņģeļiem, tie ir mani un ari jūsu iedvesmotāji, tāpēc vēlējos  vel pirms rītdienas Eņģeļu semināra  sniegt  ievirzi, kas varbūt ļaus vairāk  ielaist savā dzīvē  tieši eņģelisko atbalstu, padarot savu dzīvi krāšņāku un brīvāku savā izpausmē.
Eņģeļi un sargeņģeli ir mūsu enerģētiskā pase, pēc kā var pateikt dvēseles uzdevumu, dzīves ceļu, šī ceļa ievirzi un ari galvenos dzīves notikumus, tos es skaidri redzu īpaši tad, kad cilvēks atnāk pie manis uz  Eņģeļu sarunu - konsultāciju, jo šajos brīžos, viņš var saņemt sev vajadzīgo atbalstu, eņģeli nekad nepasaka pārāk daudz, vai arī to, ko cilvēks vel nedrīkst zināt.  Eņģeli tev var sniegt padomu, kā izmainīt savas emocijas, domas un iekšējos slāpējamus- pārpratumus, kas bieži vien ir tavā ceļā uz laimi, vieglumu, patiesumu, mīlestību , pārpilnību.
Galu galā, ši saruna ar eņģeli ir brīnumains iekšējs ceļojums,  ko mēs katrs varam gūt, ja pieņemam, ka tie patiesi ir mūsu dzīves pavadoņi un atbalsts!


Eņģeļi tās ir smalko plānu būtnes, sadarbības partneri, kas palīdz nodrošināt saskari ar sevi, savu zemapziņu, saviem  smalkajiem plāniem, tieši tā, kā mēs to esam paredzējuši pirms šīs inkarnācijas.
Katrs no mums izvēloties iziet kādu konkrētu mācību, piemēram, mīlestības mācību, kā dvēseles uzdevumu – izvēlās spēlētājus, kas palīdzēs to īstenot, sākot ar vecākiem, draugiem, mīļotajiem cilvēkiem, bet visi šie līgumi, sadarbības formas un saistības ir tikuši apstiprināti  no Eņģeļiem, kas  atrodas pa vidu šim visām, kā vērotāji, atbalstītāji vai pat slāpētāji viņi veicina  mūsu izvēlēs ( karamas) piepildīšanos tieši tā, kā esam izvēlējušies.
Tieši tāpēc lai izmainītu savu dzīvi, savu realitāti un piepildītu savas vēlmes , kuras esam sirdī glabājuši jau tik ilgi, ir nepieciešams vērsties pie sava sargeņģeļa, viņš ļoti operatīvi un harmoniski  sagatavos -  līdzsvaros, piepildīs lauku, kurā var atnākt  iespējas un notikumi.
Sargeņgelis pilda šo starpnieka funkciju, kurā savienojās -  iespēja piekļūt mūsu zemapziņai ( dodot caur to iespēju izgaismot, parādīt un izpaust kādas traumas, bloķē to mūsu vēlmju, vajadzību realizāciju, pēc kurām mēs esam tiekušies vai vēlējušies tās sakārtot, piemēram,  vai tās būtu  attiecības, no kurām nevaram iziet, vai cilvēks, ar kuru vēlamies, bet neveidojās šis attiecības, eņģelis, palīdzēs  to sakārtot un līdzsvarot, patiesi piemērotā, īpašā veidā un plūsmā)
Sageņgelis  patiesi un brīvi  izpaužas arī mūsu Jūtu un Emociju līmenī  caur to  vislabāk var nomierināt un līdzsvarot arī traucējumus šajā līmenī.

Sargēņgelis palīdz piepildīt un strukturēt mūsu kramu un izvēles, kuras izdarām, lai mēs turpinātu ceļu, par izvēlēto plūsmu vai arī, pārveidotu to, tā ka mēs to vēlamies.

Sargeņgelis uztur tiecību un virzību uz kādu konkrētu dzīves aspekta sakārtošanu, aktualizējot lietas, kuras mums ir patiesi svarīgas.

Ja mēs varētu iedomāties, ka mēs esam saule, tad  cauri un starp šiem saules stariem  nāk arī mūsu eņģeļa enerģija, bet tā netraucē brīvi rīkoties un izlemt, drīzāk dod un notur inkarnācijas ievirzi , kuru mēs paši esam  izvēlējušies.

Sajūtot savu sargeņģeli – pēc tā vari saprast arī par sevi un savas dzīves ievirzi, enerģiju un plūsmu.

Vingrinājums, lai uztvertu sargeņģeļa frekvenci.

Iekārtojies ērti, sajūti kā tavas domas, vēlmes un plūsmas patiesi harmoniski, plūstoši un viegli . Vizualizē vai vienkārši sajūti, kā ar katru tavu elpas vilcienu tavā ķermenī ielīst silts, harmonisks, sildošs miers un vieglums, šis sildošais miers un vieglums, ir atslēga, kas atver durvis uz tava sargeņģeļa sirdi, mīlestību un plūsmu, ko viņš izstaro.
Elpo un ieraugi , kā tu ieej  šajās durvīs, ienākot spožā telpā,  izbaudi sajūtas un  jūtas, kādas ir šajā telpā, kurā tu atrodies, šeit var  būt arī dažādi priekšmeti, aplūko tos.
Ieraugi kāda krāsa dominē šajā telpā,  kā tā mainās un mijiedarbojās ar tevi un tavu plūsmu, ļauj sev harmonizēties ar šo krāsu, izsakot nodomu :”Es dodu atļauju harmonizēt savu sadarbību ar eņģelisko frekvenci, kas nāk no mana patiesā sargeņģeļa , lūdzot lai tā ienāk manā dzīvē un realitātē ārpus  iestrēgumiem, nepiemērotiem nosacījumiem un blokiem,  jau tagad, manā patiesā tagadnē. Es dodu atļauju ieraudzīt, sava sargeņģeļa enerģijas un plūsmas, tieši tā, kā man tas ir vajadzīgs un nepieciešams”

Esi šajā  telpā un sajūti , kā harmoniski  sadarbojās tavi enerģiju lauki, plūsmas, ar tavu sargeņģeli. Atver acis un esi savā tagadnē, izjūtot saikni ar redzēto un sajusto enerģiju jau tagad.

Lai mums eņģeliski viegli sadarboties, 
ar vieglumu vēlot

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru