trešdiena, 2014. gada 16. aprīlis

Trauma, ko radi tu pats

Vissmagākā trauma ir tā, kuru tu radi pats sev..


Pēdējā laikā izprotu, ka tās tēmas, kuras paceļas uz augšu dzīvojot un esot ir cieši saistītas ar mūsu pašu iekšējo , neapzināto pieprasījumu, šis pieprasījums var būt kā trauma, kods, mehānisms, kas darbojās neatkarīgi no mūsu tagadnes apziņas stāvokļa vai virzības, vēlmēm vai vajadzībām.  Gluži kā palaists mehānisms, kurš atkārtojās pie kāda notikuma, kad tu nonāc līdzvērtīgā situācijā. Uzskatu, ka šādi mehānismi var izveidoties uz jebkuru esošu traumu un traumatismu - sevis nepieņemšanu, aizvainojumu, apvainojumu, vai kādu situāciju, kur tu sāc par sevi domāt, ne tā, kā tas ir patiesi ir tu izveido nosacījumu pats sev, savai zemapziņai un psihei, savai šūnu atmiņai,  reaģēt uz esošo situāciju pēc pašradītā nosacījuma, tad kad atkārtojās līdzvērtīga situācija mehānisms tiek palaists un tu turpini radīt savā dzīvē to, ko patiesībā nevēlies.
Piemēram, ja tev ir aizvainojums uz kādu cilvēku, kurš ir radījis situāciju, kas tavuprāt nav taisnīga, tu vari piedot , atlaist šo situāciju, bet ja tas ir radījis pietiekami spēcīgu impulsu tas nosēžas mūsu zemapziņā, psihē un enerģētiskos centros, līmeņos gaidot līdzvērtīgu situāciju, vai kontaktu ar cilvēku, cilvēku grupu, kas nes līdzvērtīgu enerģiju, tad tas aktivēsies un mēs izjutīsim līdzvērtīgas sajūtas, emocijas.
Tā mēs paši sevi ieslēdzam neizbēgamos ciklos, kas traucē mums iet tālāk, jo fokusējamies tikai uz cilvēkiem, kas mums ir nodarījuši pāri, vai tiem, kas izsauc līdzvērtīgas emocijas, bet nefokusējamies uz  to, ka ir jādziedina sevi šajos dziļākos līmeņos, jāpārveido reakcijas, strādājot ar zemapziņu un psihi,  veids kā to pārveido atsķirās no enerģētiskā veida, tieši tāpēc izdziedināšanas var nenotikt kompleksi - ka rezultātā vari izjust sajūtu, ka tev nekas neizdodas vai nesanāk, kaut arī tas tā nav.
Tāpēc, strādājot ar zemapziņu un psihi ir jāņem vērā, ka tā darbojās uz reakciju atmiņām, bet strādājot ar emocijām un jūtām, jāatceras, ka tā darbojās uz sajūtu, garšu, smaržu un vides atmiņām.
Vairāk ar šo jautājumu  pastrādāsim ikmēneša enerģētiskajā praksē seminārā, ( tie kas vēlas var pieteikties uz 19.Aprīli jau tagad!)  bet ši informācija likās gana svarīga, lai padalītos arī ar jums.
Faktiski, tad kad mēs turpinām cīnīties pret ārējo ļaunumu, vai to ļaunumu ko mēs piesaistījām ar šo traumu atliekām savā ķermenī, psihē un enerģiju laukā, mēs cinamies ar savu visuma pieprasījumu, ar savu enerģiju un spēku, kas veido nebeidzamu riņķa danci, kuru ir iespējams pārtraukt tikai tev pašam, nevienam citam....

Ar patiesumu
Ilze Līkuma

2 komentāri:

  1. Man likās interesantas Jūsu domas. Es saprotu līdzīgi, man ir vienkāršākāka sapratne, bet būtība jau tā pati - tas kas man liek reağēt ārpasaulē ir atspulgs tam, kas notiek manī pašā.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Patīkami dzirdēt, ka ir līdzīgi domājoši cilvēki :)

      Dzēst