svētdiena, 2014. gada 31. augusts

Enerģētiskā prognoze no 20.Augusta līdz 21.Septembrim

Informācija tiek uztverta caur smalko saskarsmi, caur sargeņģeļiem, eņģeļiem, no atbalstošiem spēkiem - kas informē par enerģētisko fonu šim enerģētiskajam mēnesim, kā arī, tuvākām varbūtībām, kas esošā laika līnijā var piepildīties.

Izvēlējos uzrakstīt par šī enerģētiskā mēneša enerģijām, kas ir periodam no 20.Augusta līdz 21.Septembrim, ilgi vēlējos padalīties ar informāciju un jutu, ka arī smalkajos plānos nāk impulsi , ka ar to ir jāpadalās. Saņemieties bija grūti, jo informācija , kas nāca par šo mēnesi bija diezgan smaga,  vismaz tā daļa , kas saistās ar pārbaudijumiemm, ko katrs no mums izies šajā mēnesī. Mēneša enerģija ir virzīta uz iekšējo lēmuma pieņemšanu, pārbaudījumu iziešanu, tādos jautājumos , kā nāve, pārdzimšana, atdzimšana, kas ir fundamentāli jautājumi, kas var izvilkt uz āru no katra to dziļāko un slēptāko, ko viņš šajos līmeņos ir noslēpis ne tikai no pasaules, bet arī no sevis. Piebildīšu, ka prognoze ir uzlabojusies, ka tas varbūtību kopums ar kādu iegājām šajā mēnesī bija daudz smagāks un grūtāks, bet mēs,  cilvēki, laikam jau kopā esam izvēlējušies vieglāko no varbūtību variantiem, kurā šobrīd esam un atrodamies! Ar to gribējās arī visus apsveikt!!
Vecās lietas, kuras paslēptas un noslēptas lēni, bet fundamentāli iznāks saulītē, visi tās varēs aplūkot un palīdzēt tās atrisināt, tikai protams, katrs to gribēs palīdzēt caur savu apzināšanos, caur savu labumu, kas  var traucēt saņemt palīdzību veselīgi un viegli. Jāsaprot, ka tas, kas pašam ir labs - otram tikai nāk par ļaunu, mūsu es un ego to bieži vien nespēj pieņem un saprast, bet nu, radīsies iespēja to saprast, caur piemēriem, gan personīgās dzīves, gan globāliem.
Mēneša enerģijas ir ļoti interesantas, kaut arī, fonā iet dziļi un smagi pārbaudījumi, spēcīgas emocijas, izaicinājumi un personīgie jautājumi, kas var traumēt un pievilkt smagu notikumu gaitu, tomēr no otras puses visums sniedz tādu enerģiju, kas spēcīgi atbalsta, visi procesi ir atbalstīti un kontrolēti. Enerģija šajā mēnesī vairs nelēkā tā, kā iepriekšējā, kas ir ļoti labi, jo tas dod iespēju pašiem izvēlēties kādā ātrumā un kādā gultnē tu šo mēnesi ievadīsi.
Aktuāls kļūst jautājums par to, ar ko tu sadarbojies savā dzīvē, gan  draugu un darba vidē, gan personīgajā un garīgajā plānā, kas liks aizdomāties, vai ir jēga akli sekot, ja ir iespēja saprast, sajust un  sadarboties ar sev piemērotiem cilvēkiem, atbalsta spēkiem un enerģijām.
Enerģijas plūsma ir vienmērīga un plūstoša, enerģijas līkne ir lēna un buferēta, kas ļauj trīs reizes pārliecināties un tad darīt, ši  buferējošā enerģija ir labs atbalsts, ja ir jāsadzīvo un jāizdzīvo pārbaudījumi, kas saistās ar nāves un nomiršanas un atdzimšanas enerģijām, tā dod nepieciešamo laiku, tā ir plūstoša, tāpēc mazāk sāpīga un traumatiska.
Īpaši nāca informācija priekš mums, Latvijā dzīvojošajiem, ka  mums nav jābaidās, ka mums nav jābēg, tie notikumi kuri notiek, viņi tiks apslāpēti, noslāpēti un nojaukti, ka mums neviens un nekas neko neizdarīs, ja vien mēs neļausimies panikai un masu psihozei.
Šajā periodā cilvēki  ļoti pakļaujas masu psihozei, stresam un panikai, visapkārt  valda enerģētisks "bardaks" jo katra iekšējās pieredzes tiek kārtotas, īpaši uzpeld iepriekšējo inkarnāciju enerģijas, kas saistītas ar svarīgajām mēneša tēmām. Šajā  periodā spēcīgi uzdarbojas manipulācijas un ilūzijas, kas ir katrā no mums, tās velk un ievelk mūs tādās ilūzijās, kuras mums ir vislabāk pieņemamas, ar to ir jārēķinās , tieši tāpēc nav bargi jāsoda tos, kuri streso un cenšas  šo stresu ieviest arī mums - viņi vienkārši izdzīvo savu realitāti, tāpat kā mēs. Vislabākais atbalsts ir Dvēseles enerģija šajā periodā, tā palīdz skaidri izvērtēt un sniedz nepieciešamo atbalstu.
Kopumā skatoties uz planētas enerģētiku  notiek pārbīdes, plūsmas, kas izmaina  notikumu gultnes, enerģijas potenciāls ir liels, bet vel netiek izpausts, jo tiek attīrīti tie slāņi, kas traucē veselīgi uztvert un uzņemt enerģiju, kas domāta šim līmenim.
Svarīgākie un nosacīti smagākie datumi vairākumam no mums ir 6.8.10.14.16.17.18.20 Septembris , šajos datumos enerģijas ir visblīvākās, tā tad, arī notikumi, kas risināsies būs lieli, bet neapzināti radīs iekšējo stresu, jo visas pārmaiņas veido spēcīgu rezonansi, gan prātos, gan sirdis.
Ieteikums - nestresot, būt ar skaidru galvu, izpausties tā kā vēlies, pat ja citi uzskatīs , ka tas nav normāli vai piemēroti tajā situācijā, rīkoties tad, kad jūties tam gatavs, apzināties, ka cilvēki šajā mēnesi var uzvesties haotiski un neracionāli, pat mazliet traki,  izmanto enerģijas vilni - izvēloties kādā līmenī tu esi , vai tajā kur tu ciet, vai tajā kurā tu sasniedz savus izēvelētos mērķus,  atceries par savu dvēseles mīlestību, kas var būt balsts grūtās situācijās, meditē lai harmonizētu iepriekšējo dzīvju nāves pieredzes un traumas.
Labāk darba maiņu atliec uz perioda beigām, jo šobrīd pateicoties ilūzijām un kopējam fonam nevarēsi izvērtēt objektīvi, vai šis darbs tev ir vai nav vajadzīgs. Ja esi iegājis aktīvā, pozitīvā enerģija izbaudi to, nesteidzies, esi mierā ar sevi un savu līdzšinējo pozīciju, ļauj tai nostiprināties.


Ar sveicieniem, no enerģētiskā mēneša vidus
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru