trešdiena, 2014. gada 15. oktobris

Strausa sindroms un enerģētiskais mēnesis

Strauss ir tāds jauks radījums, kurš slēpj savu galvu smiltīs un jūtās neredzams, bet ir arī tāds strausa sindroms, kad cilvēks skaidri zinot, esot informēts, brīdināts, nedara pilnīgi neko, noliedzot to, ka tas ir tieši tā, kā tas ir un ka to var mainīt - ja vien ko darīs, bet viņš nemaina, sēž savās smiltīs un karsē dibenu- gaidot debesu iejaukšanos un lietu ... varbūt Tavs tuksnesis ir izkaltusi upe, bet Tavs lietus ir tava rīcība?Es gribēju parunāt par "strausa sindromu" es to ar kādu no sestajām maņām jūtu katru reizi, kad tiek izziņoti mani semināri-apmācības, par mēneša enerģētisko praksi, kur  es apskatu katra mēneša enerģijas, brīdinot, parādot un pastāstot to, kas nāks šajā laika posmā zemes līmenī.  Katrs no mums, kurš  vairāk vai mazāk saprot smalko pasauli, sajūt, kontaktējās ar to, skaidri jūt, ka uz katru notikumu, tai skaitā arī saziņu, mācīšanu un izglītošanu mums ir līgumi, sadarbības formas, kuras esam noslēguši tur augšā, pirms atnācām un inkarnējāmies uz zemes. Tie kuri paši kaut ko māca, šis sadarbības formas var izjust, kā patiesu vēlmi darīt, piedalīties, mācīties vai mācīt konkrētus cilvēkus, vai cilvēku grupas,  tā nu arī es, sajūtu tos cilvēkus, ar kuriem man ir šāda veida sadarbība paredzēta uz katru konkrēto pasākumu, bet es arī skaidri sajutu, ka daļai ieslēdzās strausa sindroms, jo viņu cilvēcīgais Es nobīstas no vienkāršas lietas, kuru arī es gribēju izskaidrot, lai muļķīgās bailes pazūd un veidojās forša un labvēlīga sadarbība.

Cilvēcīgais Es baidās no nolemtības, no tā, ka viss ir paredzams, iespējams - bet ir jāsaprot, ka ir lielāki procesi, kas jau ir saskaņoti ar mums tur augšā, kuriem šajā periodā ir iespēja piepildīties, vienkāršāk un foršāk, tieši tāpēc eņģeļi sniedz mums tādu iespēju - informējot par enerģētisko periodu, katru kurš sadzird un grib klausīties,  sniedzot šo fantastisko iespēju tiem, kuri  ir gatavi to pieņemt, lai ielaistu savā dzīvē atbalstu, sadarbotos ar sevi un savu sargeņģeli mēneša enerģiju ietvaros. Tā ir lieliska iespēja Cilvēcīgajam Es sadarboties ar Dvēselisko Es apziņu, radot foršu iespēju- izdzīvot sev nolikto likteni vel komfortablāk, vai pat uzlabojot to uz labāku, ērtāku, veselīgāku.

Cilvēcīgais ES baidās  no tā, ka var notikt kas slikts- tas baidās no iespējamībām.
Bet arī šeit ir jāsaprot tas, ka ne jau tāpēc, ka tu baidīsies - ka tas notiks vai nenotiks, arī viss tas, kas ir teikts par negatīvajām iespējām, kuras var realizēties ir kā iespēja,  tev to mazināt, pārveidot un izjaukt. Tā ir iespēja sākt dzīvot savu dzīvi apzinātākā un vieglākā kvalitātē.

Cilvēcīgais Es baidās, ka viņa vietā ko izlems.
Neviens neko viņa vietā neizlemj, drīzāk parādā atslēgas, kuras izmantojot mēneša enerģijas, kuras tā vai tā nāks,  pavērstu Tev par labu, izmantotu iespēju ar tām sadarboties, nevis bēgt no tām, jo tā vai tā, neatkarīgi vai izvēlēsies tās harmonizēt, vai arī bēgsi no tam, tās notiks, tikai kā un kur būsi tu šajā enerģijā ir atkarīgs no Tavām izvēlēm, Rīcības, Vēlmes, Gribas.

Protams, neviens Tev neuzspiež rīkoties, visums piedāvā vienu-reiz , trīsreiz, simts reizes un simtu primo reizi liekās mierā,  bet tas gan atkarīgs no katra karmas, kāda nu kuram tā dzīves virzība. Man sajūtot Tavus vislabāko versiju Tavai dzīvei ir mazliet Cilvēcīgi savādi, varbūt arī dažreiz skumji, jo es zinu ka Tu vari labāk, to es zinu tikai tāpēc, ka pēc līgumiem tā tas ir paredzēts, tiem, kuru piepilde nav limitēta ar laiku-  ja ne šajā, tad nākamajā dzīvē..Te ir mana Cilvēcība, kur man traucē abstrahēties, ar kuru gan es vel mācos sadzīvot, lai pieļautu, ka varbūt Tev arī tādu varbūtību gribās izdzīvot priekš sevis.
Vienmēr mēs nonākam pie vārda  - pieredze, bet  no mums ir atkarīgs vai šī pieredze būs KOMFORTABLA, ĒRTA, VIEGLA,  ar laiku, kad izprot visuma kārtību un nebeidzamos pieredzes plūdumus, šāda varbūtība sāk patikt arvien vairāk, jo ir gana daudz smagu, ilgu, nepiemērotu  veidu, kā nodarīt sev pāri - neveselīgi izmantojot savu liktens plūsmu..

Sadraudzēsimies ar savu cilvēcību :)

Ilze Līkuma
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru