svētdiena, 2014. gada 14. decembris

Eņģeļu padomu praktiskā izmantošana, Kodoli un patiesums

Vēlējos padalīties ar novērojumiem, par  jau aizejošo enerģētisko periodu, kā arī  interesanto, ko guvu, ieklausoties un paklausot eņģeļu padomiem.

Šajā periodā dominē divas vienlīdz svarīgas dzīves emocijas-  vēlme padalīties un dalīties, būt vieglumā un vēlme koncentrēties, varbūt pat noslēgties- iet dziļumā, esot starp šim divām sajūtam, enerģijām, tik uz enerģētiskā mēneša beigām spēju saprast, to, ko eņģeļi runāja, ka šīs divas  plūsmas, divi slāņi, kas  spēcīgi cauraudīs  planētu esošajās periodā līdz 21.Decembrim, palīdzes  fokusēties uz savu kodolu, nevis ārējiem,  citu radītajiem kodoliem un ilūzijām par tiem.
Sī mēneša enerģija turpina kustināt balansēt – iemetot te vienā enerģētiskā plūsmā, kur ir miers vieglums un brīvība, tad otrā kur ir dziļums, lēnums, smagnējums, rada patiesi savādu „šeikera” sajūtu, ļaujot izbaudīt,  līdz kaulam izjust visu spēcīgo kontrastu, kas no tā rodas.
Si vieglā kratīšana dod produktīvus rezultātus, domājot- mijiedarbojoties ar savu iekšējo kodolu un centru tiek gūta jauna koncentrēšanās pakāpe, spēja dabīgi pievilkt situācijas, kur tie, kuri līdz šim centās noklusēt, pamelot un tēlot – atklāj savas būtības.
Tas ko tu domā – veido Tevi, bet arī tas, vai tu esi fokusēts uz savu kodolu veido Tevi un Tavu pasauli – jo vairāk esi fokusēts savā kodolā, jo skaidrāk, patiesāk cilvēki Tevi uzlūko, uzrunā, runā un pasaka to ko domājuši.
Šajā mēnesi uzpeldēja arī doma par patiesumu, to, kas tu esi- savās reakcijās, izpausmēs. Man vienmēr patiesums ir bijis ļoti svarīgs, tieši tāpēc cilvēki, ar kuriem saskaros agri vai vēlu sāk runāt to, kas sirdīs, prātos un sajūtas. Patiesums pievelk patiesumu, bet svarīgi ir nenotraumēties no tā patiesuma ko ieraugi. Bieži vien mēs domājam, ka vēlamies patiesumu sev visapkārt, bet mūsu jūtu, emociju līmeņi tam nav gatavi, jo tajos mīt traumas.Bieži vien labāk ir sagatavot sev ceļu uz patiesuma plūsmu, lai mūsu traumas šajā ceļā var izdziedināties. Kā arī, tie, kas  vēlās strādāt ar savu patiesumu – to atjaunot, aktivēt un izpaust, viņiem būtu vēlams harmonizēt savas jūtas un jutīgumu, emocijas, jo patiesais vienmēr trāpa 100%.. tā teikt „līdz kaulam”.. tas ir labi, ja vien jūtu un emociju ķermeņi ir puslīdz veseli, ja nē, tas rada vel lielāku norobežošanos no pasaules. No otras puses aplūkot šo jautājumu, tad, ja mēs  tiecamies uz šo patiesumu – mums ir jāspēj vismaz mentāli pieņemt, ka katram šis patiesums ir savs, ka viņš  nav glaimojošs, nedz īsti uzbrūkošs mūsu patiesumam, ka tā nav patiesuma jēga.
Patiesums ir tiešs un vienlīdz rupjš, maigs un mīlošs, atkarībā no tā, vai šis patiesums  ir līdzīgs Tavam vai nē... lūk arī viss āķis.. iemesls daudziem, manuprāt, nevajadzīgiem konfliktiem.
Patiesums un sava kodola un centra apzināšanās, fokusēšanās ir dubulti - spēcīga metode lai izmantotu savas iespējas, impulsus - kuri nāk no ārpasaules un mijiedarbojoties ar to.
Atkal jau vērtīgie eņģeļu padomi – deva vielu pārdomām,  spēju piefiksēt notikumus, izmantot šos notikumus lai gūtu sev garīgu, emocionālu un jūtu pilnveidi un izpratni.
Ļoti gaidu, kādas prognozes viņi man sniegs par nākamo  enerģētisko periodu, kas būs jau no 22.Decmbra lidz 20.Janvārim...
p.s
Visam ir savs kodols un centrs
Ķermenim ir tūkstošiem kodolu, kas ir spējīgi sadarboties veidojot ko lielāku, vienotāku
Mūsu DNS  ir iekļauts kodola, tā  spoguļojot Visuma centru un unikalitāti katrā no mums.
Mūsu Dvēsele ir ķermeņa kodols..
Tā var turpināt bezgalīgi, bet skaistākais tajā visā ir tas, ka šie kodoli māk mijiedarboties un viens otru neiznīcināt.. TAD JAU TO MĀKAM ARĪ MĒS!

Ilze Līkuma


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru