svētdiena, 2014. gada 14. decembris

Sievietes un bērna radīšanas brīnums


Sievietes ir brīnumainas, jo savā būtībā ir matērijā izpaustas Radītājas, tās sniedz ne tikai iedvesmu, spēku un spēju  augt un dzimt idejām, bet arī  dāvā pasaulei brīnumu - bērnu.

Sievietes ir unikālas un katru reizi, kad es saskaros, ar kādu no sievietēm, kura ir gaidībās, tas ir skaists un maigs brīnums, ne tikai emocionāli un acu baudāms prieks, bet arī enerģētisks brīnums, jo tajā brīdī es iepazīstos arī ar jauno Dvēselīti, kas rūpīgi uzrauga, lai mamma apgūtu visu vajadzīgo, vajadzīgā apmērā un mērā  saņemtu vajadzīgo atbalstu un mācības, iedvesmu un spēku.
Sievietes sievišķība uzplaukst šajā procesā un viņa to vairs nevar noslēpt, jo Dabiskais Radītājas spēks  ieņem tam paredzēto vietu viņas dzīvē - dāvājot unikālu pieredzi.
Katrs cilvēks ir Visums, bet kad šie divi Visumi savienojas rodas brīnums, kas izpausts matērijā bērns, kurš ar savu unikalitāti, enerģētiku iespaido gan pašu māti, bieži vien ir novērtos, ka bērni ir paši lielākie skolotāji, bet šī skološana notiek jau mātes klēpī augot, attīstoties, garīgos līmeņos viņi vienmēr ko dāvā mātei - notiek ši brīnumainā apmaiņa, kad viena Dvēsele ļaujas  lai viņas templī - ķermenī uz kādu laiku iemājo un rodas Visuma un Zemes spēka brīnums- bērns.
 Šis process ir ļoti skaists, ikkatra māte var apzināties, ka šajā procesā ir apmaiņa, jo bērns vienmēr iedod tiešo to, tieši tādā apmērā, kas ir vajadzīgs mātei - dažreiz tā ir spēja  visu uztvert vieglāk,  dažreiz garīgums, dažreiz gribas spēks. Gaidāmie bērni ir viedi padomdevēji un atbalsta punkti , kuros ir jāieklausās.
Jo skaidrāk māte sapratīs ,ka viņa no bērna saņem, ne tikai pati dod, jo vieglāk viņa spēs pieņemt un saņemt to, kas viņai ir jāsaņem tieši grūtniecības laikā, tad arī pazudīs aizspriedumi, kas liek domāt, ka bērni ir parādā par savu dzīvības došanu. Es apzinos un ticu, ka Visums ir taisnīgs, viņš vienmēr norēķinās, kāpēc lai tas nebūtu arī bērna - mātes attiecībās?
Bieži vien mātes organisms  jūtas noslogots, gan emocionāli, gan enerģētiski, bet ir jāpieņem tas, ko bērns sniedz, jo viņš jau kā Dvēsele nāk ar savu
"bagāžu" gan enerģētisko resursu, gan atbalsta grupu,  ir jāļauj un jāpieļauj, kas  šis atbalsts tiek pieņemts, tad arī vieglāk un harmoniskāk ir izbaudīt visu grūtniecības laiku, ļaujot arī bērnam piepildīt to uzdevumu, kuru viņš bija izvēlējies tieši šim savas dzīves un attīstības posmam.
Enerģētiskajā līmenī sievietes gaidības ir skaidri redzamas un izšķiramas - gan mātes enerģētiskais lauks, gan bērna, bieži vien, bērns līdzsvaro un pat savā ziņā  dot atvieglojumu un kompensē kādu mātes nevarēšanu vai enerģētisko līdzsvara trūkumu. Ir bezgala interesanti sajust, kā viņš vēro arī apkārtējo pasauli, reaģējot uz to emocijām, jūtām, ir sajūta, ka viņi mācās ne tikai no mātes, bet no visiem sastaptiem cilvēkiem, situācijām, notikumiem.
Esmu novērojusi, ka ja māte patiesi pieņem to mācību un enerģiju, ko bērns ir izvēlējies viņai dot,  gaidību laikā  tā izmainās un pēc bērniņa dzimšanas viņas enerģētiskie  bloķējumi vai pat bojājumi ir izzuduši, jo viņa ir paspējusi apgūt to, ko viņai tik ļoti vajadzēja. Tieši tāpēc es atbalstu un pat iesaku sekot un klausīties savā intuīcijā, meditējot, apgūstot ko jaunu, esot dziļākā saikne ar sevi un Visumu, Zemi un Dabu, jo tieši šīs zīmes kuras vari saņemt caur šo brīnumu, ir  nenovērtējamas.

p.s Tēvišķai enerģijai ir iespēja saņemt mācības un vajadzīgo atbalstu tad, kad bērns tiek audzināts, tieši tāpēc ir ļoti veselīgi, ja Tēvi  piedalās bērna audzināšanā no pirmās viņa dzīves dienas - tā ir Dāvana ko šis jaunās Dvēseles sniedz Vīrietim! :)

Ar mīlestību
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru