sestdiena, 2015. gada 10. janvāris

2015. gads Magnētisma gads!

Sveicieni jaunajā 2015. magnētisma gadā!

Kadu brītiņu domāju par to, vai rakstīt kopējo gada virzību, bet nu, karma piespieda šo jautājumu tomēr izcelt saulītē un par to paruāt! Sākšu ar to, ka jaunās šī gada enerģijas un virzības sāka ieslēgties ap 5.Janvāri, tā ka sveicu Jūs visus ar jauno gadu un jaunajām enerģijām!
Šis gads  ir vienlīdz nozīmīgs un svarīgs tāpat, kā bija  2012. gads un viņa enerģijas, kas deva spēcīgu grūdienu, šobrīd jūs saņemsiet to, ko esat paši sējuši šajā  periodā, tas ir kā atpakaļejošais vilnis, kas sniedz visu to, ko jūs jebkad esat gribējuši un prasījuši.
Tas viennozīmīgi rada mazliet bardacīgu sajūtu, jo gaumes mainās, vēlmes mainās, viss mainās, bet viss tiek dots, šajā gadā to katrs no mums skaidri un gaiši apzināties un ieraudzīs. Viss ko Tu vēlies ienāk tavā dzīvē, viss ko Tu jau esi vēlējies ir pie tavām kājām, tikai tas nāk vienā lielā plūsmā, tad jau rodas jautājums, ko ar to darīt tālāk, kā izmantot to, kas ir jau atnācis?!... ar to mēs ļoti spēcīgi saskarsimies šajā jaunajā gadā. Gan katrs individuāli, gan kopēji, kā cilvēki, cilvēce un valsts.
Šis ir Bagātības gads,  gan materiālās, gan garīgās, gan enerģētiskās bagātības gads, ir jāskatās uz  Bagātību plašāk, tā nav tikai nauda vai pārticība, tas ir visa kopums, kas tev piemīt, tas kas ir tavs, patiess un priekš Tevis. Šajā gadā pamazām un skaidri  kļūs nelietojama sveša bagātība, tikpat skaidri ļaujot lai patiesā Tava bagātība ieviešas dzīvē, realitātē un pasaulē.
Enerģētiskajā līmenī iesaku pirmajos  trīs mēnešos  strādāt ar savu Bagātību un tās izmantošanu, pielietošanu, lietošanu  priekš savas dzīves un realitātes. Pamazām izkristalizēsies, kas ir tavs bet kas ir ne tavs vai novecojis un nevajadzīgs, ko ir vēlams atbrīvot un atlaist.
Katram sava bagātība- citiem tā ir ģimene, citiem nauda, citiem pašrealizācija, tava galvenā bagātība kļūs redzama šajā gadā.
Jūtu ka cilvēki masveidā  sākot  no gada pirmās puses beigām leks iekšā svešos bagātības līmeņos, svešās lomās, sāks sevi pozicionēt par to, kas viņi patiesībā nav un nav bijuši šajā inkarnācija, nosacīti tas būs masveida bardaks, bet ari iespēja tiem , kuri vēlās izmēģināt sevi jaunā lomā, jauna scenārijā - lai saprastu, ka savs  kažociņš ir foršāks par svešu, pat ja savs ir jau apnicis... jo bieži vien šis apnikums nāk no tā, ka tas netiek atjaunots, izmantots jaunā līmenī! Interesantas ir šis sajūtas, ka tad, kad nokusīs pēdējais sniegs, sāksies kaut kāds jauns enerģijas bums, kas liks cilvēkiem uzvesties ne pēc sevis, bet pēc kaut kādiem šabloniem, ar kuriem viņi saskarsies, masveida bums, kas piespiedīs cilvēkus rīkoties  netipiski sev, izaicinoši - pārmaiņu pavasaris, kas līdzīgi kā atvars magnetizēs lielas cilvēku masas uz kopējo notikumu atstrādi, izstrādi un plūdumu. Varbūtība šai versijai ir ļoti liela, līdz pat 89% tāpēc ir interesanti, kas gan no tā visa sanāks?! :)
Atgriežoties pie bagātības - izpeldēs arī pašvērtējums, vērtību sistēmas un tās sāks šķobīties, gāzties un sabrukt, bet tas ir forši, jo tā katrs sāks domāt par to, kas ir viņa unikālās vērtību sistēmas, pēc kādas shēmas viņš dzīvo un kā viņam ir jādzīvo.
Magnētisms izpaudīsies gan domās , gan darbos, mēs izpaužot savu patieso Es un statusu pievilksim cilvēkus un situācijas, visspēcīgāk magnētismu izjutīs tie, kuri ikdienā saskaras ar smalko pasauli,  jo tur uztrādātais nāks atpakaļ ar lielu joni, kā ari,  realizācijas ātrums būs daudz ātraks nekā ierasti, tāpēc vēlams noskaņoties uz sev piemērotu ātruma plūsmu, lai tā ir komfortabla un lietojama.
Personības īpatnības kļūs skaidrāk redzams, ka ari, tas kāpēc tieši tu esi tāds kāds esi un ne savādāk!
Vairāk gribās runāt par gada pirmo pusi, jo otrā puse būs atkarīga no tā, kā mēs iziesim un izdzīvosim sev paredzētās mācības, gan individuāli, gan ka sabiedrība kopumā. Magnētiskā gada daba var radīt vienu brīnumainu iespēju gultni, caur kuru  var "izbīdīt" pat visneiedomājamākos un "trakākos" projektus, varēs radīt brīnumu - priekš sevis,  izbaudot šī brīnuma ieviešanos.Lai Jums foršs un interesants  magnētiskais gads!
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru