otrdiena, 2015. gada 27. janvāris

Prognoze no 20.Janvāra līdz 20.Februārim "Cukur-vates & skābēto gurķu mēnesis"


Kad  sāc dzīvot prognozētajā enerģētiskajā periodā rodas pavisam interesanta sajūta, prāts un apziņa un pat ego izmisīgi meklē pieturas punktus, tik uzmācīgi, tā ka no tā būtu atkarīga viņa dzīvība, tad saprot, ka viss ir forši un pārstāj tos meklēt.  Tā ir dabiska rīcība, mēs vienmēr meklējam atspēriena, pieejas punktus - tā mēs kā cilvēki esam iekārtoti, jo apzināmies dabas cikliskumu, tā nu šis mēnesis ir daļa no cikliskuma, varētu  to nosaukt par šokolādes un sarūgušo gurķu mēnesi?! Kāpēc? Tāpēc ka enerģija  gluži līdzīgi izpaužas, tās ir saldas, ļoti saldas pēc savas būtības, bet  gurķi turpina rūgt, tie jau gandrīz ir uzlaiduši gaisā visu burku, tad notiek sprādziens un.... viss aiziet pa gaisu, bet saldums un saldais mākonītis ļauj tam izskatīties interesantam, varbūt baudāmam, varbūt pat selektīvi lietojamam.
Šī enerģētiskā perioda no 20.Janvāra līdz 20.Februārim pamata enerģija ir ļoti blīva, salda, pozitīva, jauna, bet maksimāli apnicīga savā saldumā, bet formā, savus 10-20%  maksimāli ir tas vecais, senais, kas gluži kā uzrūguši gurķi grib sprāgt tieši tagad, tas ir labs laiks lai to darītu, jo pasaule neņems tevi vērā tādā mērā lai apvainotos uz tavu izvēli izpausties arī negatīvā ziņā, tas ir laiks, kad visas enerģijas, kuras nav izmantotas laistu ārā un izmantotu, lietotu un darītu trakas, foršas, labas un ne tik labas lietas- uz paša sirdsapziņu, jo visums jau pieņem visas tavas izvēles, tikai, viņš piemēro atpakaļejošo saikni, kas ir adekvāta ieguldītajam.
Mēneša negatīvā specifika ( cik nu vien tas var būt negatīvi)  tā ir Muļķība, cilvēki visapkārt liksies  mazliet muļķīgi un paša rīcība vietām izpaudīsies pavisam muļķīgi, bet  jāsaprot, ka neizmantojot savu muļķību tu neizmanto arī savu Viedumu, tāpēc , ja tava muļķība izpaužas, pieņem to, mīli to, cieni un harmonizē - lieto, apzinoties, ka tūlīt nu gandrīz jau tūlīt, vai vismaz pēc laika, tu sajutīsi savu viedumu, kas arī bus tikpat lietojams, baudāms, izbaudāms.
Enerģija šomēnes spēlējās, tā rotaļājās, piedāvājot tev iespējas izprast un apzināt sevi visdažādākos līmeņos, izpausmēs, šeit izpaužas cikli, katram savi, tā var sanākt, ka nesapas ar cilvēkiem, jo viņi var iet pretējos ciklos, pat visi vistuvākie no cilvēkiem, bet nevajag par to skumt, kaut gan melanholija šomēnes izpaudīsies pilnā sparā , galvenais, lai tā neaiziet uz depresiju.
Starp citu, var būt arī pavisam nekaunīgas provokācijas, no citu cilvēku puses, bet... "suņi rej, bet karavāna iet tālāk!"
Izkristalizēsies tādi aspekti, kā Motivācija, kāpēc tu dzīvo vai patiesi tu dzīvo pēc pareizas ( sev pareizas) veselīgas motivācijas un ja tā, tad kas ir tas, kas vel traucē caur to pievilkt savā dzīvē vajadzīgo un pelnīto ( vai ieraudzīt to).
Ģimenes un dzimtas izgājieni uz muļķības/ vieduma platformas var sagādāt rūpes, tad  izprotot kāda tad ir mana motivācija, vai es to daru jo "tā vajag" vai man ir "žēl cilvēka" vai arī es patiesi to daru jo Gribu darīt - palīdzēs saprast vai tu patiesi vēlies veselīgi, dabīgi  palīdzēt un vai zini šai palīdzībai robežu, pēc kuras tā kļūst par kaitēšanu.
Jāsaprot, ka šis laiks ir maksimāli auglīgs dēļ tā, ka šajā periodā vari izcelt, izbīdīt redzamībā  nepanesamas lietas, super smagos emocionālos un garīgos jautājumus, tas ir labs laiks, lai rīkotos un nebaidītos no sekām, bet gan veselīgi apzinātos, ka pie veselīgas motivācijas ir veselīgas sekas.
Lielas emociju/ jūtu/ garīgās enerģijas izlādes šajā periodā ir dabiskas un nav apturamas, tās ir jāpielieto, jāievirza auglīgā gultnē, apzināti jāmaina sevī domāšana, enerģija, jāstrādā ar sevi, meditējot , afirmējot, darot to kā tev vislabāk patīk un tīk, lai tu ieraudzītu, iegūtu un pieņemtu savu unikālo, tieši tev sagatavoto visuma dāvanu.


Lai katram mums savā vieglumā
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru