pirmdiena, 2015. gada 16. februāris

Atslēgas caurums- ieskats enerģētiskajā periodāMazs ieskats enerģētiskajā mēnesī , kas strauji tuvojās, negaidot un nepiefiksējot ir pagājis vel viens enerģētiskais periods, nu labi, gandrīz pagājis, vel mazliet - maza astīte palikusi, kas gan nav  mazsvarīga, tāpat kā katra dzīves diena esot tagadnes enerģijā.
Ieskats caur  atslēgas caurumu, gluži kā bērnībā, kad gribās  saklausīt ko tur tie pieaugušie runā, pieliekot ausi pie durvīm dzirdi tik nesaprotamas neskaidras skaņas, emocijas, kas ietērptas vārdos.
Tad tu pieliec aci pie atslēgas cauruma un ieraugi, kā neskaidrās skaņas ietērpjas žestos, kustībā, kā tavā mazajā, bet stabilajā redzes laukā iezogas kāda atrunāta kārtība, tu jūties drošāk, jo "kontrolē" situāciju, tu redzi.
Tā arī mēs ieskatoties nākamā mēneša enerģijā, varbūt mazliet  jūtamies drošāki par sevi, par to, ka mums sanāk piepildīt savu  lielo un unikālo plānu, neatrunāto plānu - mūsu apziņai, bet tik iekšēji tuvo un Dvēseliski saprasto.
Tā taču ir.. kad domā par savu dzīvi, tu viņā redzi  pieturzīmes, kuras  tu apzinies ar kādu nesaprotamu maņu, mīklaini un nesaprotami, bet tu zini, ka tādas nāk un kad viņas sasniedz, skaidri apzinies, ka esi piepildījis savu plānu.
Plānam nav beigu, jo ari sākums ir visai nosacīts, bet nu, ko nu tur daudz par to..
Atgriezīsimies pie mēneša enerģijām.. Ieelpojam un izelpojam, uzsmaidām sev un sagatavojamies interesantajām un daudzšķautņainajām enerģijām. Paslēpties aiz  izļodzītiem priekšstatiem un bailēm vairs nebūs iespējams. Vecās kāršu pilis grib sagrūt, grib  aiziet un atlaist tavu realitāti patiesi tīru un dzidru, sākās pirms- pavasara tīrīšanas darbi, tā teikt, sagatavošanās, savu augļu saņemšanai.
Principā augļi spēj nobirt no tava radīšanas koka, ja tev ir atbrīvota vieta, kad vecie krāmi un dievinātie, varbūt  "senie sterilie augļi" ir aizvākti , ir radīta vieta tev un tavai dzīvei. Viss ko tu nelieto tev nav vajadzīgs,  nav nepieciešamības piemēslot ar to savu enerģētisko un dzīves telpu, uz to tev norādīs nākamā mēneša enerģijas. Viss kas nav aktīvā izmantošanā un lietošanā dabīgi atstās tavu realitāti, laiks, kad vari atlaist to, ko vairs negribās izmantot un lietot. Laiks, kad pārbaudīs tevi un to, ko tu patiesi vēlies. Tā ir unikāla iespēja saprast priekš sevis, kas ir tas, kas ir patiesi vajadzīgs visos dzīves un sadzīves aspektos, laiks kad mainīsies darbi, priekšnieki, draugi,  laiks kad izmetīsi to kas jāizmet, bet ne dēļ bailēm, ka to atņems, bet gan dēļ vēlmes dzīvot - vieglāk, foršāk un dzīvāk, vairāk pēc sevis.
Iespēja  padarīt savu dzīvi stabilāku, izmantojot savā dzīve visu to, kas tajā ir izmantojams un lietojams, atlaižot to, kas nav lietojams, kas ir palicis lieks, kas tikai un vienīgi aizņem vietu - gan fiziskā, materiālā līmenī, gan garīgā līmenī un ari, enerģētiskajā.
Stabilitāte var būt elastīga, ja izmanto savas dzīves aspektus pilnībā, padarot tos lietojamus, sazemējoties caur rīcību, darbību un izpausmi.
Šis mazais informācijas uzplaiksnījums, kripatiņa no ieraudzītā  pirms nākamā enerģētiskā perioda laika durvīm, kuras atvērsies 20.02 droši iesoļojot un izgaismojot ko vairāk.


tiekamies
Ilze Līkuma

p.s
Eņģeļu sniegtā iespēja sakārtot šo ceļu būs arī šajā nedēļā caur praktisko apmācību, tā ir iespēja
ielūkoties vairāk un dziļāk šajā periodā, tieši tik, cik tas atsaucās uz tevi un tavu unikalitāti.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru