trešdiena, 2015. gada 25. februāris

Prognozes analīze no 20.Februāra līdz 20.Martam

Enerģētiskais periods ir sācies! ;) Uzskatu, ka katrs ir spējis izjust tā enerģiju jau šobrīd, bet tomēr uzskatu, ka ir vērts padalīties ar svarīgāko, ko pēc enerģētiskā perioda semināra saņēmu no mūsu sargeņģeļiem.  Ziniet kā ir ar enerģētiskajiem periodiem, viņi ir  lieliski pieturas punkti, ar kuru palīdzību mēs paši sevi varam novērtēt -  saskatot ko esam mainījuši, pilnveidojuši, izpauduši savā dzīvē, bet ar ko vel vajadzētu mazliet pastrādāt, lai tas atbilstu mūsu vēlmēm un mērķu realizācijai. Šī informācija ir par periodu no 20.Februāra līdz 20.Martam. Enerģētiskais periods šajā laika ieslēdzās jau no 19. Februāra  vakara uzņemot pilnus apgriezienus 20.Februārī ienesot jauno enerģiju katrā no mūsu dzīvēm, radot grūdienu, vai vismaz pārdomas.Sākoties šim enerģētiskajam periodam cilvēcei radās vēlme kaut kā rīkoties, darīt un mainīt apkārt esošo, kaut arī, produktīvāk būtu to vērst pret sevi un savu dzīvi, lai šīs pārmaiņas būtu labvēlīgas tagadnei.

Enerģētiskā perioda galvenās iezīmes:


Mentālā izaugsme
Stiprās puses 
Vājās puses
Apzināta dzīve

Virseņģeļi, kas var palīdzēt sadzīvot ar šo enerģētisko periodu:

Hanaēls- ļoti interesants eņģelis, jo pēc savas enerģijas nes iedvesmojošo enerģiju, gaismu, virzītu uz darbību un rīcību, savā laukā  rada mieru,  mācot kā mijiedarboties ar katru no iespējām un situācijām, atbrīvojot lieko stresu,  uzlabo komunikāciju ar sevi un visumu.
 Metatrons - viņš  dod mīklas, kuras tu vari atrisināt. Savos impulsos vienmēr palīdz saprast, kur tu šobrīd atrodies un kāpēc, kādi notikumi, situācijas to ir piesaistījuši, kāpēc tā ir noticis, kā ari, dod tev mīklu kuru atminēt, bet kad to atmini tu apzinies, kāda bija patiesā jēga un nozīme šai mīklai. Dod konstruktīvus padomus, enerģētiski  nostiprina, attīra un  palīdz ieiet jaunā līmenī. Meistarību eņģelis, kurš iemācīs, kā  izmantot savas meistarības, arī tās, kuras tu uzskatīji, par savām vājībām.

Minerāls un kristāls:

Debesu zvaigznes Opāli un zemes zvaigznes opalīti.
Kā iņ un jāņ - sadarbība rada mieru un līdzsvaru, tā tu saņem visuma un zemes atbalstu vienotās un veselīgās proporcijās. Ja tev nav šo minerālu tu vari sadarboties ar tiem, viņus piesaucot, tad tie atnāks -  kā dāvana pie tevis materiālā formā, vai garigā.

Galvenie datumi daudziem no mums:

28. Februāris,  no 5-15 .Martam, atsevišķiem cilvēkiem izceļas arī 19 un 20.Marts 

Galvenie pārbaudījumi:

Saziņa ar sevi  situācijā, kuru nevari kontrolēt, bet tā ir lieliska iespēja, lai apzinātos savas stiprās un vājās puses. Dzīve piespēlēs situācijas, kad būs iespēja ieraudzīt savas stiprās puses un vājās puses, kā tās veido, ietekmē un konstruē tavu dzīvi. Caur apzinātu savas dzīves izdzīvošanu gūsi iespēju iegūt līdzsvaru, veselīgu balansu - neiekrītot ne savā vājumā, ne arī stiprumā. Uz visa ši fona tev būs lieliska iespēja radīt karmisku izrāvienu - atrisināt tos savas dzīves jautājumus, kuri balstās uz tavām bailēm par savu spēku un vājumu.

Svarīgi ņemt vērā:
Pierakstīt galvenos notikumus, pagrieziena punktus, kuri izgaismojās šajā periodā, tas būs ļoti vērtīgas pārdomas, kas  tālākajā gadā var palīdzēt atrisināt vai vismaz izprast notikumu gaitu, kura būs aktivēta tieši caur šo dzīves pieturas punktu.

Interesanta iezīme:
Sabiedrību gribēs pakļaut  cīņai, kurā nav uzvarētāju, bet šī pakļaušana radīs iespēju, ka tiem, kas dzīvo apzinātu dzīvi, apzināti strādā ar savu apziņu un realitātes veidošanu - radīsies atbrīvots lauks, kurā var sākt ko radīt un uz saviem, veselīgiem noteikumiem, dabīgiem un dabas noteikumiem.

Lai mums kosmiski un zemes līmenī foršs šis periods!
Galvenais ir saprast, ka dzīve notiek, pat ja mēs nepiefiksējam to, bet ja mēs to sākam piefiksēt, tā notiek vel foršāk.

Ilze Līkuma

2 komentāri: