otrdiena, 2015. gada 24. marts

10.Diena: Apzināšanās limenis

Apzināšanās līmenis tas ir tavs pieejas punkts zināšanām, kuras esi ieguvis visas dzīves laikā, kā ari, tām zināšanām, kuras esi saņēmis un paņēmis līdzi piedzimstot, tieši tāpēc visveselīgāk ir attīstīt un izmantot tieši savu apzināšanas līmeni, frekvenci un izpausmi, jo tā ir kā atslēga uz lielo visuma bibliotēku, kur abonements ir tieši tev,  ar kaimiņa, vai drauga abonementu tev būs grūti saņemt sev interesējošo atbildi.
Bieži vien mēs trenējamies to saprast, ņemot citu "abonementus" un mēģinot tos pielāgot, tāpat ir ar mācībām un zināšanām, ka tīrā veidā tās nenes tik lielu un patiesu, personificētu labumu, kā būtu tad, kad pats iedvesmotos no šim zināšanām un gūtu savas personīgās atklāsmes, savas iespējas to  pielieto savā  plašumā un dziļumā,  ko sniedz tava unikālā apzināšanās.Tāpat ir ar sadarbību starp apzināšanas līmeņiem, tie var iedvesmot, bet nekad nevar kļūt par tavas dzīves pamatu un centru, iedvesmošanās un mācīšanās ir ļoti smalki instrumenti, kurus  mācamies pielietot ejot cauri dzīvēm.
Apzināšanās enerģija tavā dzīvē ir  viens no unikālajiem atbalsta punktiem, jo caur to, pie tevis atnāk atklāsmes, šis atklāsmes nāk gan privātā līmenī, gan darba līmeni. Tā ir tā sajūta un unikalitāte, kad pēkšņi tu saproti, ar visu savu būtību un vel dziļāk, ka šī rīcība, doma, sajūta ir pareiza, tas var būt kā zibens strāvojums cauri ķermenim, vai atplaukt kā zieds, bet skaidrs ir tas, ka tā ir pareizi un neviens un nekas nevar to atņemt, vai padarīt par nebijušu, neviens, izņemot tevi pašu - kad sāc šaubīties savā apzināšanās ūnikumā.
Arī šaubas ir labs skolotājs, jo liek sevi izaicināt, neiestrēgt patoloģiskā pašapmierinātībā, ļaujot sev intensīvāk un atraktīvāk pielietot savu apzināšanās līmeni, enerģiju un  izpausmi.
Viskomfortablāk ir veidot kontaktus ar līdzīgiem apzināšanās līmeņiem un cilvēkiem, kas to nes, bet arī visinteresantāk ir sadarboties ar pretēju apzināšanas līmeņu personībām,jo tas ļauj ieraudzīt, to lielo diapazonu, kas ir starp jums, vietu, kur var  izpausties radošums.
Lai arī kāds nebūtu tavs apzināšanās līmenis, tas evolucionē kopā ar tevi, ja vien pieļauj tam izpausties un būt, tam kļūt par tavas dzīves atbalsta plūsmu, kas evolucionēs kopā ar tevi, caur to nodrošinot interesantu un krāsainu dzīvi, piesātinātu ar interesantām idejām, domām, atklāsmēm.

Lai dzidri!
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru