trešdiena, 2015. gada 25. marts

11.Diena : Krāmi

Krāmi ir visapkārt, pat  ja tie nav tevis radīti, tie ir tevis pievilkti, krāmu enerģiju raksturo  bezgalīga stagnācija, nespēja mainīties, būt elastīgam un plūstošam. Krāmi tiek vākti tad, kad tu negribi atlaist, laist savu dzīvi, ļauties savai dzīvei, krāmi - kā kontroles instruments, kā drošības garants, kā atskaites punkts, tad tavs prāts izdomā daudzus attaisnojumus, lai šos krāmus paturētu, noturētu savā dzīve, pat ja tās nav lietas, kuras nelieto, tās var būt emocijas, jūtas, atmiņas kuras "kolekcionē"  arī tie ir krāmi, tikai augstākas vibrācijas, kas nemaina to, ka viņi netiek lietoti. Šie krāmi aizņem vietu, tavā emociju pasaulē, jūtās, bieži vien, tie kļūst par traumām, ja tie ir radīti augstākas vibrācijās, nekā fiziski - materiāls "produkts".
Interesanti, ka šos krāmus tu pievelc arī no cilvēkiem, ņemot un kolekcionējot mirkļus kopā ar tiem, piesienoties pie desmit gadus veciem notikumiem, atmiņām, turoties un kārtīgi atgremojot katrā tikšanās reizē, kas būtībā izslēdz to, ka tiks radītas jaunas atmiņas, sajūtas un pieredzes.
Tad visums šos cilvēkus izslēdz no dzīves, jo viņi sāk traucēt tavam izvēlētajam liktenim, plūsmai, plūdumam, uzdevumam un tev kā personībai, kaut gan, tas ir grūti, palaist, atlaist un ļaut būt, ļaut veidot  jaunus mirkļus, jaunas pieredzes, bet pārkāpjot baiļu un bezspēcības robežu, tu vari sākt veidot ko jaunu, ko tikpat unikālu un iespējams, tad visums to atbalstīs - palīdzēs šīm attiecībām, emocijām, jūtām uzplaukt, attīstīties, piepildīties.
Zini, ka tāpat kā lietas, kurās ieaudz ir arī notikumi, kuri iestrēgst un cilvēki, kuri negrib pamest tavu dzīvi jo tu esi tiem pats pielipis, es gan nesaku, ka ir kas slikts, ja vēlies atcerēties kādu kopēju prieka, jūsmu mirkli, tas var būt kā iedvesma, bet  šai iedvesmai nav jākonkurē ar tagadni, tai nav jāizslēdz tagadnes iespējas, enerģijas un rīcība, caur kuru tu veido unikalitāti, kura  sniedz piesātinājumu.
Mākslīgi nav iespējams ļauties šim procesam, drīzāk dabiski, jo savādāk tu uztaisīsi  mākslīgu imitāciju savai dzīvei, kura pieprasīs ārējus apliecinājumus, ķeksīšus, ka tev ir aktīva un produktīva dzīve, kuru tu protams deklamēsi visiem un visam esošam, lai  tikai neviens nevarētu pateikt, ka patiesība esi kļuvusi pār kramu pati sev - turoties pie ilūzijām par laimīgu tagadni.
Tev nav jāpamet sava dzīve, savas attiecības, sava realitāte lai iekustinātu dabiskās plūsmas, tev ir jāļaujas katrā tagadnes mirklī izdzīvot sava dzīve - tāda kādu to vēlies tieši tagad.


Lai brīvi!
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru