ceturtdiena, 2015. gada 26. marts

12.Diena: Sava "pievienotā vērtība"

Cilvēciskām attiecībām vienmēr būs  "pievienotā vērtība" tieši šī tā, kas liek mums mīlēt kādu vairāk, cienīt un gribēto to savā dzīvē vairāk, tieši dēļ mūsu "karmiskās bagāžas" mēs cilvēki esam tie, kas mēs esam, mēs esam tīkami vai netīkami viens otram. Tieši cilvēcīgās izpausmes veido attiecības, bet
šīm izpausmēm nāk līdzi kāda noskaņa, jo bieži vien, viens un otrs cilvēks veicot to pašu darbību, izpausmi, izsakot tos pašus vārdus vai nostiprinot to ar savu rīcību, rada pilnīgi citu ainu, kas ir tik daudzveidīgi, kā zvaigznes debesīs, tikpat unikālas un mirdzošas. Arī atpakaļejošā reakcija ir pilnīgi cita, vienam tā var izraisīt kritiku kamēr, otram gluži otrādāk vēlmi iedrošināt un atbalstīt. Šī pievienotā vērtība attiecībās ir tā, kas nosaka un atspoguļo tavu karmu, kas ir labi un harmoniski, to nevajag slēpt un no tās baidīties, drīzāk mācēt pielietot savu karmisko bagāžu lai veidotu attiecības, ka ari, lai nokārtotu tās attiecības, kuras nevedās tā kā vēlētos.
Pieņemot, ka katra unikalitāte ir tas, kas ir veselīga un vajadzīga visumam,  tad pazūd bailes, ka personīgā karma, izpausme un tas, kāds tu esi tieši tagad,  nav vajadzīgs ,vai ir slikts,nepiemērots, tad šīs ilūziju burbulis tiek izšķīdināts, caur apzināšanos, ka tu esi pareizā vietā, laikā, pareizā kombinācijā, kur vari izpaust savu vislabāko iespējamo dabu, izpausmi un plūsmu. Katra situācija, kura atkārtojās, vai kura tev liekās traucējoša vai smaga, ir iespēja rīkoties caur savu karmu, tā, lai šī situācija tiktu mainīta, izmantojot katra unikālos karmiskos instrumentus - savas prasmes, spējas, katru reizi tās uzlabojot caur rīcību, vērošanu un apzināšanos.
To būs grūti izmantot, ja katrā situācijā mēģināsi kļūt par sevis labāko versiju, neizmantojot to, kas jau ir tagad - izpratni un sapratni, veidu un formu, kā tikai tu vari reaģēt un radīt. Tēlojot sevis paša labāko esošo variantu tu nemainīsi savu karmu, drīzāk radīsi lielāku iestrēgumu, ar kuru apaugot varēsi nokļūt nepatīkamā stagnācijā, kur pasaule tevi nepazīst un tu sevi esi jau aizmirsis, tēlojot to, kas tu neesi, pieradis, ka tāds esi tu -pazaudējis savu Es, noniecinājis savu "pievienoto vērtību".
Lai kļūtu par sevis labāko versiju un sasniegtu savus mērķus, tev ir jāpieņem, ka caur tagadni, rīcību un darbību tu veido savu labāko realitāti tagadnē, nenoliedzot to, ka jau tagad esi pilnvērtīgs, kā persona un cilvēks - tā tu maksimāli iedarbināsi savu karmisko enerģiju, atbalstu, lai tās mācības, kuras ienāk tavā dzīve tiktu patiesi apgūtas, ar visu tavu "pievienoto vērtību" vislabākajā no veidiem, jo tu jau tagad esi pilnvērtīga personība!

Tu Esi!
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru