piektdiena, 2015. gada 27. marts

13.Diena :Pašradītie sprunguļi

Kad esi pieradis atradāt ar sevi apzināti, veltot tam savu spēku, zināšanas, varēšanas, bieži vien jau pierodi, ka tavas darbības izraisa impulsus, pretdarbības, vai gluži otrādāk, tas kas atnāk pie tevis bieži vien ir saistīts ar tevi, tavu emocionālo, garīgo un apziņas augšanu, attīstīšanos un izgaismošanos.
Tas ir pareizi, jo apzināti sāc uztvert kosmiskās likumsakarības, sāc tvert to vidi kurā uzturies un tas dod vajadzīgos atskaites punktus, lai virzītos tālāk, dziļāk savā izpratnē un sapratnē.
Tad kad tu strādā gadiem, aptuveni jau apzinies savu  varēšanas un nevarēšanas slieksni, kas gan mainās un evolucionē, labā un veselīgā ziņā, bet kaut kur zemapziņā vienmēr iezogas domas par to, ka vai tad es esmu tik slikta persona, ka man ir  tik daudz jāstrādā lai būtu laimīgs, harmonisks un patiess. Tu jau vari noliegt , ka tev šādas domas nav bijis, bet  visiem tāda iezogas un tas ir labi, tā ir līdzsvarošanās, lai saprastu savu pozīciju, vietu kur esi savā attīstībā un izaugsmē.
Šajā brīdi tu esi apguvis strādāšanu ar sevi, bet  vel mācies sevis pieņemšanu, kas ļauj tev dzīvot savā tagadnē arī tad, kad tu strādā ar sevi, tver karmiskās likumsakarības, izpaudies garīgi un mentāli. Bieži vien, novārtā tiek nolikta materiālā pasaule, kas gan pati par sevi padod ziņu un arī tiek iekustināta, tad tu skaidri apzinies, ka materiālais un garīgais mijiedarbojās, bet šī zemapziņas klusā doma par to, ka esi slikts, ja reiz, tev nākas mainīties turpina augt, tā  aug tik liela, tik klusi, ka pat nepamani, ka savu psihisko enerģiju, garīgo enerģiju esi tai veltījis tādā apmērā, ka tā sāk "velties" materiālā pasaulē,  cilvēki sāk izpaust tevis pašas iedomāto sliktumu par sevi un tas ir diemžēl tikai tevis paša radītais pieprasījums, kas radās no mazas neskaidrības, par  karmiskiem procesiem.
Tas, ka tev ir karma, neizslēdz to, ka tiem, kas tev piepalīdz karmas realizācijā arī ir karma, arī šiem cilvēkiem, kuriem tu apzināti vai neapzināti esi darījis pāri, vai gluži otrādāk palīdzējis, arī tas ir bijis viņu karmiskais notikums. Tas kā tu reaģēsi šajās karmiskās situācijās pret sevi ir bonuss tev tavam izvēlētajam ceļam, vai gluži otrādāk - sprungulis ceļa, atkarībā no tavas attieksmes, bet pret sevi!
Tas kā tu reaģēsi pret cilvēku ir daļēji viņa karmiskais pieprasījums, kas nepadara tevi par labu vai sliktu personu, tāpat kā viņu par labu vai sliktu personu, tas izgaismo vainu šī cilvēka reālo karmisko varbūtību ( to saucamo negatīvo/ pozitīvo karmu) vai  arī, cilvēka pašvērtējumu ( domas, kuras viņš ir radījis) bet tas  nepadara tevi ne par labāku, ne sliktāku personu.
Daudziem kuri gadiem strādā ar apzinātu dzīvi un savu pašpilnveidi ir ļoti liels uzkrājums gan psihiskās enerģijas, gan arī šis zemapziņas, apziņas sevis noniecināšanas, kas veido nevajadzīgus pieprasījumus cilvēkiem un visumam, dēļ kuriem ir grūti vai pat neiespējami izbaudīt savas karmas augļus..

Laižam vaļā..
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru