trešdiena, 2015. gada 11. marts

1.Diena: Spēks ir kustībā


Spēks ir kustībā, tas ir mūsu dzīves pamats, mēs kustamies, gan materiāli -fiziski lai dzīvotu tāpat mums ir jākustas, arī garīgi, lai dzīvotu un to darītu tādā kvalitātē, kāda ir saderīga ar šo patiesās tagadnes mirkli.
Kustība tā nav piespiedu izvēle, no kuras mēs izolējamies radot savā realitātē ierobežojumus un slāpējumus.
Kustība tas ir iekšējais spēks, kurš ir saņēmis impulsu rīkoties, būt fokusētam uz kādu konkrētu jautājuma risināšanu, uz konkrētu plūsmu savā dzīvē, ļaujot tam materializēties.
Bieži vien mēs izjūtam šo vēlmi būt kustībā, bet nespējam izprast, ka tieši šobrīd ir nepieciešama ši garīgā rīcība,  kas izmaina savu skatījumu uz dzīvi, tāpēc šodienas krāsa ir kustība, spēks, pamats un dzīvība,  pamats, kas ir kā dzīvības enerģija, kura ienāk un materializējās ar katru  savu un sev piemērotu izvēli.
Katram no mums ir sava spēka krāsa,  enerģija un aspekts, kas ir pilnīgi unikāls, kaut arī, bieži vien to noliedzam un izvēlamies kādu universālu, citu radītu šablonu par to, kas ir tavs spēks, tāda spēka izmantošana nav īsti labvēlīga un piemērota tev pašam, jo izslēdz unikalitāti un pagātnes pieredzi, atbalstu, no pagātnes enerģijām,  jo bieži vien ši unikalitāte ir tas, kas ir interesanta apkārtējai pasaulei, visumam,  sniedzot vajadzīgos impulsus, lai mūsu  visu kop-sadarbība varētu īstenoties pareizā laikā un vietā.
Spēks ir jātrenē- to vislabāk vari  trenēt izpaužoties savā spēka plūsmā, savā kustībā - garīgajā unikalitātē izpaužot sevi, bet arī neliekot savam spēkam noslaucīt vai uzbrukt citu spēka izpausmei, tad tu patērēsi spēku bezmērķīgi izreaģējot un vienīgie uzvarētāji būs parazītiskās sistēmas, kas barosies no tava izsviestā spēka.
Bieži vien mūs aicina ko izmantot atbildīgi, tad arī tavs spēks ir jālieto atbildīgi, veselīgi un patiesi - tikai pret sevi, jo neviens un nekas nevar būt par soģi tavam spēkam un tā izpausmei.. Visu esošo iekļauj dažādas varbūtības, tikai tu pats izvēlies, kurai no varbūtībai pieslēgties, ar ko sadarboties un kā izmantot un pielietot Savu Spēku Savā Realitātē.

Lai brīvi savā kustībā!
Ilze

33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru