ceturtdiena, 2015. gada 12. marts

2.diena:Pakāpieni

Pirmā doma, ar kuru uzmodos šodien bija - :"Uzraksti par pakāpieniem" un es sāku domāt, kādā kontekstā šī doma un uzmudinājums uzplaiksnīja manā apziņā, kur bija šis pieturas punkts.
Pakāpieni tie ir  pieturas punkti, kuri ļauj izvērtēt to, kur tu atrodies, ko tu esi sapratis un arī veselīgi pieņemt, ka tas, ko tu esi sapratis ir ieviešams šajā mazajā laukā - ko sedz šo pakāpienu enerģētika, principā, tas ir Tagadnes punkts, platforma, kurā  notiek aktīvā darbība, bet tas ir  nodalīts no nākotnes - gluži kā mēs, kad redzam nākamo pakāpienu, tajā "iekāpjot" mēs ieejam nezināmajā, bet pārvaldāmā, nākamā tagadnes mirklī.
Ar katra pakāpiena pārvarēšanu tiek veidoti atskaites punkti, līdz mēs mūsu Ego  sāk uztvert šo soļošanu nākotne kā  šķēršļu pārvarēšanu,  meklējot veidus, kā  pa-kāpties uz citu galvām, sirdīm un dzīves ceļiem.  Caur šo  pa-kāpšanos mēs iemācāmies saprast, ka jā, mēs to varam izdarīt, bet iekāpjot cita dzīves ceļā  neizjūtam patiesu prieku, tas nerada šo gandarījumu, ja vien uz īsu laiku, kad aizmirstamies un neredzam savas patiesās vajās un stiprās puses, bet cik gan ilgi mēs varam novērsties no sevis..?
Pakāpjoties uz citu cilvēku dzīvēm un karjerām mēs  atrodam vel vienu mehānismu kā nedzīvot savu
dzīvi, bet savas dzīves nedzīvošana mums rada tukšuma un vientulības sajūtu, jo esam novērsušies no savas enerģijas, noniecinājuši to, kas ir dārgs un patiess.
Ļauj savam Ego izprast, ka pakāpiens tas nav ierobežojums, bet gan iespēja sevi veselīgi novērtēt, ļauj savam Ego pieņemt un iemīlēt savu dzīves ceļu, neiekārojot citu dzīves ceļus, izmantojot savu  Es enerģiju lai sasniegtu savus mērķus.
Pakāpšanās, ceļš, pakāpiens  uz nākamo  apzināšanās pakāpi tā ir arī spēja izvērtēt to, kur tu atrodies, bet šī izvērtēšana nerada neko traumējošu vai slāpējošu, ja apzinies, ka šīs robežas ir tikai atskaites punkts, ka šīs robežas nepadara tevi  nezinošu, bet drīzāk dod iespēju apzināties, ko tu jau zini, vari un spēj.
Šie dzīves pakāpieni atļauj tev fokusēties uz sevi un savām varēšanām,nebaidies uz tām fokusēties, jo tas sniegs  tev spēju veselīgi novērtēt sasniegto, būt drošam par katru tagadnes mirkli - to izbaudot.

Lai viegli!
Ilze Līkuma

33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru