otrdiena, 2015. gada 10. marts

33.dienas Manā krāsainā dzīvē - izaicinājums var sākties


Klejojot pa interneta plašumiem ieraudzīju interesantu izaicinājumu #100happydays  tā ir iespēja katru dienu veltīt pateicību un prieku, par to, kas tev tajā dienā rada šo pozitīvo pieskārienu un ievirzi.
Jauka un pozitīva ideja, kas mani iedvesmoja uz savu personīgo izaicinājumu, kas gan nav kā cīņa, bet kā pozitīva motivācija, izteikties biežāk, arī šeit interneta vidē, tāpēc es izveidoju savu versiju
#33dienasManaKrāsaināDzīvē  varbūt liksies savādi, ka tieši 33. dienas, bet  33 skaitļa vibrācija ir tā, kas mani motivēja un ievirzīja uzsākt šo personīgo izaicinājumu, ši vibrācija aicina uz darbību un tieši 33. motivē rīkoties, izpausties, radīt un rādīt radošo enerģiju,  tāpēc es ļaušos un plūdīšu šajā personīgajā  eksperimentā, bet neuzlikšu to kā pienākumu, jo viss kam tiek veltīts pārmērīgais enerģijas daudzums rada spriedzi, bet visums nemīl spriedzi, tas mīl plūsmu, vēlmes, domas..
Katra personīgā domu materializācija rada unikalitāti, kas palīdz izgreznot visumu, piedot visumam neatkārtojamu noskaņu, garšu, nospiedumu. Mēs visi ar savām domām, vēlmēm un izvēlēm radām nospiedumu, kas kalpo kā magnēts, pievelkot līdzvērtīgu un līdzīgu enerģiju, kāda bija ielikta domas radīšanas brīdī un tas ir forši, jo tev ir iespēja radīt daudz efektīvāk, vienkāršāk un interesantāk - gultne ir sagatavota.
Kaut arī, šī sagatavotā gultne mēdz iegriezties ne tādā "leņķī" kā tavas emocijas un jūtas to vēlās, jau vēlāk, kad esi  emocionāli pieaudzis, tāpat kā tavas vēlmes, bet arī tam, ir svarīga loma - tas rada iespēju haosu, kad vari izvēlēties vislabāko iespējamo variantu, apstiprināt savu izvēli skaidri - visuma priekšā, izvēloties to, kas ir aktuāls tagad, caur to izmanot enerģiju gultni un izmantojot pagātnes atbalstu un spēku, lai radītu tagadni, protams, ja ceļā ir tavi aizspriedumi par pagātnes kļūdām, tu atkal sāksi no tīras lapas un savu enerģiju ieguldīsi  lai noturētu pagātni, nevis radītu tagadni..
Bet .. varbūt radīsim tagadni, pieņemot savu pagātni, kā labu atbalsta punktu, kas motivē izdzīvot savu dzīvi Krāsaini un brīvi..

Ilze
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru