svētdiena, 2015. gada 15. marts

4.Diena: Ķermenis ir Tagadnes instruments.


Tagadne tas ir tavs fokusa punkts, caur kuru vari mainīt realitāti, ne pagātne, ne nākotne tev to nevar dot, protams, šie atskaites punkti,  kā pagātne un nākotne ir vajadzīgi, lai mūsu apziņa spētu orientēties tagadnes spēlē un neapjukt. Cilvēcīgais prāts ir tā uzbūvēts, ka viņam ir nepieciešamas laika līnijas, kā atskaites punkti, lai skaidrāk varētu apzināties - ko un kā darīt, kāpēc darīt, kad darīt.
Meklējot savu tagadnes pieejas punktu, gan apziņas līmenī, lai nostiprinātu savu domu manifestāciju šajā realitātē, vajadzētu atcerēties un apzināties, ka galvenais pieejas punkts esi tu pats.
Tu un Tavs ķermenis ir vārti uz  tagadnes enerģiju izmantošanu.
Tava ķermeņa blīvā- matērijas daļa un gaisīgā ēteriskā apziņas daļa ir instrumenti, ar kuriem esi piedzimis, nācis šajā enerģiju plānā, kas ir tavi manifestācijas galvenie un vienkāršākie instrumenti.
Tāpēc atceries, ka tavs ķermenis, neatkarīgi no tā, kur ir tava enerģija, vienmēr ir tavā Tagadnē, katru Tagadnes mirkli, tas ir Tagadnes vārti un pieejas punkti, ar kura palīdzību Tu vari mainīt savu dzīvi.
Ķermenis, tas ir ari garīgs instruments, kura cienīšana ir daudzslāņains un dziļš process, jo mūsu apziņā mīt pretrunas, par to, kas gan ir ķermenis, no vienas puses - tas ir kas trausls un nepastāvīgs, no otras puses- tas ir tavas Dvēseles trauks, bet ir vel trešā puse - Ķermenis, ir tavas Manifestācijas instruments, kurš gluži kā pasaule, iekļaujas dzimšanas un miršanas ciklos, skaidri atrodoties unikālajā enerģijā - kas ir Tava Tagadne.
Apzinoties, savu ķermeni savā tagadnē tu iegūsti instrumentus, kurus vari izmantot  katru savu tagadnes mirkli, esot patiesi dzīvā un plūstošā Tagadnes spēkā jau Tagad.
Tavu ķermeni tikai Tu vari izmantot ,kā instrumentu un neviens cits, tieši tāpēc ķermenis ir tik svarīgs, bet šis svarīgums bieži vien tiek izmantots pret mums, kad ķermenis kļūst noniecināts un padarīts par primitīvu kulta instrumentu, kurš  tikai attāli paskaidro viņa galveno ,sakrālo funkciju.


Laiks lietot, to kas jau ir, lai sasniegtu to ko jau vēlies ! ;)

Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru