otrdiena, 2015. gada 17. marts

5.Diena : Stiprās un vājās puses

Cilvēka stiprās un vājās puses ir kā atskaites punkti caur kuriem tiek modelētas situācijas. Bieži vien tiek maldīgi uzskatīs, ka vājās puses ir kas slikts,  nelietojams, drīzāk, tas ir cits pieejas punkts, ar kuru cilvēks atšķaida savas stiprās puses, tā radot tajās īpašu unikalitāti,  lauku kurā var notikt progres un attīstība.
Vājais un Stiprais ir duāli apzīmējumi, caur kuriem vieglāk un ērtāk ir apzināties, šo punktu galveno pielietošanas mērķi, bet tas nepadara tos faktiski stiprus vai vājus, tas liek  apzināties, ka mūsu iekšējās meistarības, iespējamo spēju un iespēju, to pielietot  meistarīgi un labi.
Duālie realitātes apzīmējumi un atskaites punkti bieži vien ir pliki savā formulējumā un nomāc plašāku apzināšanos, bet ko tur padarīs, jo mēs esam izvēlējušies būt šajā duālajā visuma, lai arī, kā, kāds nedomātu , ka tā nav, tas nemaina to, ka visi notikumi tiek veidoti caur pretstatiem, caur galējiem punktiem, caur salīdzināšanu,  kas jau ir dualitātes instrumenti, kā jau viss pārējais tas nav slikti, ja spēj tos izmantot  un pielietot lai ieraudzītu  patieso spēles laukumu.
Stiprās un vājas puses piemīt mums katram, tie ir šie galējie punkti, kuros mēs "iekrītam" vai arī tos
apgūstam, lai saprastu, kur tad mīt mūsu patiesā harmonija. Kāds ir patiesais lauks, kuru jau tagad pārvadam, modelējam ar savām domām, sajūtām, rīcību.
No vienas puses tie ir ļoti labi atspēriena punkti, caur kuriem vari virzīties cauri dzīvei droši, zinot, kāds tu esi un ko no sevis gaidīt, tāpēc katram ir vērtīgi apzināt, kas tad ir stiprās un vājās puses, bet no otras puses, tas lai nekļūst kā traucēklis, tālākai attīstībai, jo pat esot savā vājumā - tas var būt spēks, kad to pielieto un izmanto pareizi un piemēroti.
Arī vājās puses var būt atspēriena punkts, kas var transformēties tavā spēkā, iespēju plūsmā un laukā.


Laiks apzinātai dzīvei..

Ilze Līkuma
33DienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru