trešdiena, 2015. gada 18. marts

6.Diena : Tava vieta Indigo bērns


Gribu uzrakstīt vēstuli Tev Indigo - kristāla bērns( pieaugušais)  un tas nav svarīgi, kā sabiedrība mūs nosauc, jo šis svarīgums ir katra skatītāja acīs, nevis mūsu. Bieži vien ir tik grūti atrast savu vietu, sabiedrībā, attiecībās un darbā,  kaut arī, skaidri apzinies, ka ir jābūt vietai, ka tā tas ir paredzēts un radīts,  tu šeit  esi  ne pirmo reizi un tāpēc to zini, ar savu iekšējo sajūtu, ar savu intuīciju.
Katram mums ir paredzēta sava vieta, sava izpausme un cilvēki, kas šo izpausmi balsta, atbalsta veicina, cilvēki ,kuriem tas, ka tu esi ir īpaši svarīgi un vajadzīgi, jo tu viņiem veido pieturas punktus, caur kuriem  iestarojās viņu likteņa tīklojums, tu esi viņu velmju piepildījums un gluži otrādāk,  viņi ir tavu vēlmju piepildījums, vai vismaz daļa no tiem.
Redzu, ka jauniešiem  un maniem vienaudžiem ir grūti atrast savu patieso izpausmi, jo viņi ir nonākuši interesantā laikā,  interesantā stāvoklī, kad  bieži vien, daudzi no tiem ir kā dvēseles izgājuši dažādas pieredzes, kas savukārt rada sajūtu, ka viņi var darīt visu, bet vienlīdz arī neko, jo viss liekās  zināms, apjaušams kāda intuitīvā stāvoklī un ir uz robežas ar neinteresanto.
Tādā stāvoklī ir ļoti grūti atrast savu šis inkarnācijas ceļu, izpausmi un virzību, jo ir vēlme darīt visu un uzreiz, bet labākais no risinājumiem šajā situācijā ir uzņemt iekšējo kursu, ieklausoties dvēselē, kur tā tevi aizved, nebadoties mainīt  profesijas, nodarbošanās un vides, jo bieži vien, tas viss ir kā norādes uz to tavu virzību, kas tev ir jālieto un jāizmanto šai dzīvei, šai tagadnei.
Šajā ceļojumā gadās dažādi māņi, kad Garīgās sistēmas liek ziedoties un izmanto tevi kā "bateriju" jo tu taču vari,  kā arī, materiālas sistēmas cenšas tevi nodalīt no apzināšanās un iekšējā vieduma, arī cenšoties tevi ekspluatēt.Iespējams, tu bieži vilsies cilvēkos, sabiedrībā, jo viņi mēģinās tevi lietot, bet tas nav apzināti, katru reizi , kad kāds saskaras ar dvēseli kurā ir vairāk  "māju" enerģijas, tā dabiski pievelk tos, kas ilgojās pēc mājām. Vai tam ir risinājums?.. Tas gan jāsaprot tev pašam, ieskatoties savā likteņa kartē, sajūtot to līdz sirds dziļumiem.
Svarīgi nepieķerties citu Garīgajām un Materiālajām ilūzijām, nosacījumiem, kas liek tev slāpēt savu viedumu, lai gūtu pārpilnību,veselīgu materializāciju arī šajā plānā, jo iekšēji tu apzinies, ka var būt sadarbība starp šiem  tagadnes aspektiem, izveidojot ko patiesi unikālu un skaistu, ko tādu, kas ir vērtīgs gan tev kā personībai, dvēselei un Es plūsmai, gan tādu, kas ir vērtīgs apkārtējai videi.
Taču zini, ka esot savā vietā  viss nenotiek  viegli, vai pūkaini, viss notiek pa tavam, tev saprotami un lietojami, tāpēc negrimsti ilūzijās, ka tava vieta ir tā, kur viss notiek bezgalīgi gludi bez jebkādas piepūles, bet arī nekrīti ilūzijās, ka tev ir jācīnās par savu pašrealizāciju. Interesanti ir tas, ka tava vieta ir komfortabla tev, bet tajā ir vieta izaugsmei, tajā ir vieta izaicinājumiem un arī diskomfortam, kuru tu vari pārvarēt, pilnveidojot un izpaužot sevi un savas iekšējās  kvalitātes.
Tava personība drīkst izpausties dažādi, ne tikai pozitīvi, lai izpildītu savus dzīves uzdevumus, tāpēc nepārmet sev, ka tavā vietā mēdz būt dažādas emocijas, enerģijas un notikumi, bieži vien , tu pats esi izvēlējies būt par katalizatoru lielām mācībām, jo tu zināji, ka tā ir tikai spēle, no kuras necieš neviens un nekad nav cietis un tu to atcerēsies, ja nebūsi iemaldījies garīgās un materiālās ilūzijās pārāk cieši.

Tā notiek
Tā ir
Tu Esi

Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru