ceturtdiena, 2015. gada 19. marts

7.Diena : Aptumsuma enerģija un ceļinieks

Tavas personīgās aptumsuma enerģijas tā ir tevis paša neizzinātā un nesaprastā daļa, pieredze, kuru esi noslēpis aiz tūkstošiem vārtu, tad kad uzskatīji, ka ši pieredzi ir slikta, tas ir tavs dualitātes ilūziju nosacījums, ar  kura palīdzību tu uzturi savā dzīvē ilūziju, ka sliktais ir jānogalina, jāsakauj un jāiznīcina, ka sliktais eksistē tavā realitātē un ir īsts un patiess.

Un kamēr tu tici tam, ka tas ir sliktais, tikmēr tu aktīvi piekrīti dualitātes nosacījumiem, pat ja tēlo, ka nepiekrīti. Patiesums ir vislabākais skolotājs, kurš skaidri parāda un saliek notikumus un tas ir labi, ja vien nebaidies, ka patiesums iznesīs "saulīte" ko tādu, ko uzskati ka tevī nav.
Izdevīgāk ir pieņemt, ka tevī ir dažādas enerģijas un tās cienīt, nevis noliegt un cīnīties par to, kam nav jāveltī sava enerģija.
Šī sliktā un cīņas ilūzija ir tas, kas attur tevi no  "Māju"* enerģijas, no apzināšanās, ka personīgais negatīvais "sliktais" ir tikai daļa no saspēles ar "labo" lai radītu tavu unikalitāti, kas ir izpausta šajā mirklī. Ir patiesi interesanti, ka šis personīgais "sliktais" bieži vien uzglūn no tādiem savas dzīves aspektiem kurus vismazāk turi aizdomā.. bet tas notiek tikai tāpēc, ka tavas bailes par sevi, par to, ka tevī var būt kas patiesi dziļi ļauns ir lielākas, nekā tas ļaunums, kas ir mūsos kā balanss, kā atbalsts mūsu labajam un izpaustajam.
Visumam ir humora izjūta, jo novēroju likumsakarību, ka mēness un saules aptumsumi aktivē šis mūsu slēptās enerģijas, bieži vien šajos periodos cilvēki paliek galīgi izsisti no vietas, bet daudziem atkal iestājas zināms miers,  te nu mēs atkal iedalāmies grupās - vieni ir tie, kas nepieņem šo savu ceļinieku, aptumšoto Es enerģiju , tie visdrīzāk cieš no viņa  uzrašanās un savas kārtības ieviešanas dzīvē.  Tomēr ir arī otrā grupa, kas ir sapratuši, ka daļa no sevis nav centrs, tas ir tikai aspekts, kuram ir tiesības dzīvot- tādēļ, viņa uzplaiksnījumi personībā neliek radīt diskomfortu, drīzāk mazliet neizpratni, kuru nolīdzsvaro caur dabisko pieņemšanu.
Pieņemšana tas ir stāvoklis, kad ļauj  sev neuzbrukt pasaulei, bet pieņemot tev nav jāpadara tas ko pieņem par savu centru, tam ir jāļauj būt - par to, kas tas ir,  neļaujot sevi deformēt.
Jāsaka, ka katrā aptumsumā  iestarojās savs aspekts,  lai dotu mums iespēju sadarboties un sastrādāties ar citu sevis "ļaunuma" ilūziju, kaut ari,  tajā mirklī, kad pieņem ka tā ir  vienkārši daļa, lielais ļaunuma oreols un uzpūstais mākonis pazūd, līdzās ar atlaisto svarīgumu, tā, šis ceļinieks sāk likties interesants, varbūt par rodas vēlme to iepazīt, ieraudzīt un saprast - lai pieņemtu un ļautu viņam balstīt un "fonēt" to gaismu un pozitīvo kas ir tevī.

* Māju enerģija - tā ir enerģija/apziņas stāvoklis, kas ir starp inkarnācijām, kad esam pilnībā vienoti ar savu Es un pirmavotu

33dienasManāKrāsaināDzīvē
Ilze Līkuma

2 komentāri:

  1. Fantastisks raksts. :) Ļoti patīk lasīt šādu rakstu, kas pilns ar dažādiem dzīves pavedieniem.

    sskaistumadeva.blogspot.com

    AtbildētDzēst