piektdiena, 2015. gada 20. marts

8.Diena : Mīlestības Kaislība

Mīlestības kaislība, tā ir enerģija, kad apzinies, ka tava mīlestība ir plūstoša visuma upes sastāvdaļa, kaut arī , tā ir tik ļoti personificēti unikāla, kad saskaras ar šo tavu tagadni, pieejas punktu, ko veido tavs ķermenis, kurā rodas kaislība, kas ir kā palaišanas mehānisms, gan tavām domām, vēlmēm, rīcībai.
Visu ko tu dari patiesi- tu dari patiesi kaislīgi, bet tu arī apzinies, ka mīlestība ir visur esoša, ļaujot sev būt brīvai no ilūzijām, ka var būt tikai Mīlestība vai tikai Kaislības plūsma. Šīs divas pūsmas ir dabiskās mijiedarbības auglis, no kura dzimst šajā matērijā tavas vēlmes, mērķu un iespēju realizācija. Šajā mirklī , kad  sirds ir brīva, bet vēlme ir kaislīga, rodas tava unikāla radīšana. Tāpēc nenoliedz savu kaislību,  degsmi savā dzīvē, savā darbā un realitātē, izbaudi to, ka tavas vēlmes un mērķi ir kaislīgi, jo tie neizslēdz tavu mīlestību, tie atver šai mīlestībai jaunu dimensiju, plašumu un dziļumu.
Izraujies no sabiedrības/ saviem aizliegumiem, kas traucē tev būt par sevi savā kaislīgajā izpausmē,ļaujoties savai unikalitātei, gan saskarsmē ar sevi- savu ķermeni, savām attiecībām,  savu darbu, izbaudi kaislības mīlestību, tās pilnību un apzināšanos, ka šis mirklis ir pats skaistākais, ko tu vari iegūt un radīt, kad esi un izpaudies savā patiesumā.
Tava kaislība iekustina tavu sievišķo un vīrišķo enerģiju, tā piedod "uguni" tavām patiesajām vēlmēm un sirds mērķiem. Izejot no šiem sabiedrības noliegumiem, ilūzijām par tavu Dievišķo Mīlestības klātbūtni tavā Kaislībā - tu piedod savai dzīvei Garšu, kas ir dabiska un neievelk atkarībās, patoloģiskās aizraušanās vai izmisuma magnetizētās attiecībās .. tā atbrīvo tevi ļaujot būt par savu kaislības Centru, fokusētu uz piemēroto un veselīgo mijiedarbību -Radošumā un Mīlestībā.
Ļauj sev būt savā Kaislībā.. Mīlestībā.. apzinoties, ka tas neizslēdz viens otru!

Lai kaislīga tagadne
Ilze Līkuma
 33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru