piektdiena, 2015. gada 20. marts

9.Diena : Visiem labs nebūsi

"Visiem labs nebūsi" taisnīgs un patiess apgalvojums, kurā ieskatoties dziļāk, vari saprast, ka gadās  nesakritība, kas ir  jau iepriekš  noteikta, kā abpusēja mācība ( pieredze) kas gan pilnīgi neraksturo personu, ar kuru ir šī nesakritība.
Šī nespēja sadarboties var būt gan privātajā, gan darba līmeni, kas var būt pat ļoti veltīgi un labi, lai saprastu, ka šis attiecības ir karmiski šādi paredzētas, bet tas nenozīmē, ka citam cilvēkam tas pats cilvēks būs slikts, nepareizs, vai ka ar viņu neizdosies sadarboties.
Visiem labs nebūsi  - to ir veselīgi un labi atcerēties gan tiem, kuriem citi liekās ne-pietiekami labi un vērtīgi, harmoniski un piemēroti, gan arī tiem, kuri citu acīs nav pietiekami viedi un labi.
Tā ir abpusēja sadarbība, arī no kuras tiek gūts labums, tāpēc  nav jācenšās pārspēlēt esošā situācija, nav patoloģiski jāpierāda, cik labs/ slikts esi, jo pasaule uztvers tikai to daļu, kas ir nepieciešama, pat neskatoties uz tavu rīcību. Cilvēku attieksme ne vienmēr ir saistīta ar tavu rīcību.
Abām šīm cilvēku grupām ir jāiemācās, ka viņu pašvērtējumu nenosaka citu viedoklis, vērtējums, vērtība, jo tas ir mainīgs lielums, kas ir atkarīgs gan no kopējās karmas, līgumiem, nosacījumiem smalkajā plānā. Tāpēc kad iesaisties šajās spēlītes  labs/slikts, derīgs/ nederīgs, padomā par to kāpēc tā notiek, varbūt nepiedod pārmērīgu svarīgumu šīm spēlītēm, pat ja  par tevi tiek izteikts viedoklis, vērtējums, kas tev ir aizskarošs, padomā, vai tomēr tā nav tikai karmiska atspēlēšanas, kuru ir iespējams labot - vai caur savu apziņas līmeni, saprotot, ko tas māca, vai caur enerģētisko līmeni.
No tava personīgā svarīguma būs atkarīgs, vai šī sadarbība izvērsīsies par drāmu vai par komēdiju, tāpēc izvēlies savu centru, savu fokusu - arī  tad, kad redzi, ka karmiskās situācijas notiek un izgaismojās.

Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru