otrdiena, 2015. gada 31. marts

Enerģētiskās prognozes anatomija + 20.03-20.04 prognoze

Vēlējos parunat, par enerģētiskām prognozēm, pirmām kārtām jau to veidu un formu, kā es viņas uztveru un izprotu. Tas veids, ka to daru, ir salicies gadu gaitā, no personīgām apmācībām ,kuras saņēmu no smalkajiem plāniem, sargeņģeļiem es nepadaru to par vienīgo patiesību, bet gan par manu veidu un formu, kā to daru un izpaužu.
Ilgi nogaidīju lai plašāk publicētu šo enerģētisko periodu, jo šis periods bija ļoti interesants, bet par to vēlāk.
Visums ir izpausts skaitļos, krāsās, skaņās, vibrācijās, emocijās, domās, tas viss veido vienu vienotu simfoniju, kurā mēs cilvēki piedalāmies gluži, kā planētas, zvaigznāji, būtnes/ būtības, eņģeļi utt.
Katra enerģētiskā prognoze, tās pieturas punkti, veidojās no tam varbūtībām, kas 1. Radītas kopējā līmenī, kā zemes mācība, kas būtu vēlama un lietojama iziet šajā laika posmā. 2. To veido cilvēku psihiskās, emociju, jūtu svārstības, kas ir  prognozes mainīgā daļa, kas pievelk vienu vai otru varbūtību, vai arī to attālina vienu no otras. 3. Kopējais liktens plūdums, tieši liktens varbūtības, kas pievelkas skatoties uz pirmajiem diviem punktiem, jo liktenim var būt daudz līmeņu un laika joslu.  Tas viss realizējās  A. katra personīgajā laika līmenī/ līnijā, kas arī nosaka šo cilvēcīgo inkarnāciju,  B. Kopējā karmiskā/ uzdevumu plūsmā  C. Apziņas līmenī kurā atrodies.
Kad visa šī summa veido vidējo lielāko procentuālo varbūtību,  tad ari  veidojās prognoze, kuru tieši tādā apjomā, kādā es esmu tiesīga pateikt tiek pateikta, to nodrošina mani sadarbības spēki un sargeņģeļu grupas, tāpēc bieži vien, ir informācija, kas ir svārstīga un to lielākoties nepieminu, jo tās realizācija ir samērā maza, tā tad, nav lietderīga pēc būtības, gadās gan varianti, kad man rada tādu informāciju, kādu nevajadzētu ziņot, piemēram līdz kādam konkrētam datumam, lai neietekmētu cilvēka dzīves ceļu, šim sajūtām, pakļaujos un esmu radījusi labu mehānismu, kas manai tendencei teikt patiesību netraucē dzīvot un izpausties, mīļie eņģeļi veiksmīgi izslauka no galvas to, ko nevajadzētu teikt ( tiešām, paldies viņiem par to!) tā atbrīvojot mani no nevajadzīgas vainas sajūtas, ka neesmu visu pateikusi.
Tā nu ir  pienācis  enerģētiskais periods, patiesībā, mēs viņā jau dzīvojam un diezgan ilgi un sirsnīgi, nosacīti  smags periods, par kura smagumu nejutu vajadzību teikt, lai neietekmētu un nesabiezinātu krāsas, bet nu  skaidri skatoties apkārt, ir jārunā par to, kas notiek, lai katrs  zinātu kā vieglāk izmantot šī perioda enerģijas.

Visam ir savi plusi un mīnusi,  nemēģināsim tēlot, ka tā nav, bet patiesi izmantosim mīlestības uztveri, kas neliedz ne labo, ne slikto, jo saprot, kas ko veido, kā mijiedarbojas un rada, maza atkāpe, bet tiešam, ne labais, ne sliktais nav labs vai slikts, tas vienkārši ir kā viens no veidiem, kā tiek izpausta enerģija, mūsu emocijas piešķir tam nokrāsas, tieši tāpēc cilvēki, kuriem nav emocijas - bieži vien iziet smagas karmiskas mācības, jo tā nejūt atbildību par savu rīcību.

Enerģētiskā perioda no 20.Marta līdz 20.Aprīlim  pamata moto :"Apziņa nosaka visu"

Šī enerģētiska perioda galvenā vadlīnija ir tas, kā tu uztver notikumus, kas notiek tavā dzīvē, tev apkārt, tavā realitātē un laukā, tieši tavs unikālais veids un forma, nosaka vai šis periods tev nesīs vairāk labā, vai iedzīs lielākā bezspēcībā.

Svarīgākais pozitīvais aspekts

Sava apzinās līmeņa/ apzināšanās līmeņa izmantošana, pilnveidošana un lietošana, lai sasniegtu savas unikalitātes virsotnes, ja darīs to , kas ir patiesi tavs, nevis dēļ tā lai uzbruktu/izpatiktu citiem, tu gūsi iespēju to darīt lieliski un fantastiski.

Darbs un darba jautājumi - lai arī kāds ir tavs darbs un nodarbošanās, tas nāks uz āru un izgaismos sevī visu to, kas vel traucē un attur tevi no tava ideāla darba izpausmes, vai arī, gluži otrādāk, parādīs tavas darba iespējas, kā tās izplest, padziļināt un galvenais - kā tām sadarboties ar tavu unikalitāti, tavu apziņas/ apzināšanās līmeni.

Svarīgākais negatīvais aspekts

Liksies, ka visas pasaules traumas uzkritušas uz galvas un traucē dzīvot. Nu labi, ne visas pasaules traumas, bet tavas jaunu tiešām, tas kas ir traumatisks kļūs redzams vienlaicīgi, jo tiks nojauktas barjeras, kuras attur no šo problēmu atbrīvošanas.

Barjeru un veselīgo buferzonu trūkums -  no vienas puses, tas ir labi, bet no otras puses, tu vari sākt justies pārāk pliks, kas arī tā būs,  tāpēc ieteiktu runāt ar saviem eņģeļiem, lai viņi palīdz izveidot un atjaunot tās veselīgās barjeras/robežas, kuras vel ir vajadzīgas.

Pārbaudījumi apziņas/ apzināšanās līmenī - kā reaģēsi, kāpēc reaģēsi, kā mainīsi savu attieksmi un vai manīsi šo attieksmi pret notikumiem, cilvēkiem.

Darba karmas "izlīšana saulītē"  saskarsies ar  labo un slikto tavā darba karmā, kas var but traumējoši emocionāliem/ jūtu cilvēkiem.

Protams, es uzskatu, ka šie abi + un -  ir vienlīdz plusi, pēc savas būtības, tikai jāpiefiksē un jāzina kā reaģēt, lai iztiktu bez liekiem stresiem.

Šajā periodā iezīmējas ar cikli,  cikliskums un cilvēku radītie izveidotie cikli un mehānismi, kas izpaužas kā ieradumu sistēmas, labs laiks, lai atmestu nevajadzīgos ieradumus un ieliktu gultni jauniem un piemērotiem.

Dažiem indivīdiem un grupām, vidēji 30 % no visiem  izpaudīsies saasināti attiecību jautājumi, šī cilvēku grupa būs tie, kas būs pārpratuši ģimenes un darba  modeļus, vai salipinājuši tos kopā, caur to izveidojot ne pārāk spēcīgu struktūru, kas ir gatava izjukt šajā laikā.

Interesanta ir  10% iezīme, tā būs cilvēku grupa, kas pilnībā neizjutīs nekādu ši enerģētiskā perioda ietekmi, bet viņus būs pārņēmusi bezdibeņa sajūta  - kad esi kaut kur, tikai ne tur, kur tev ir jābūt, šī sajūta turpināsies līdz  perioda beigām, kas gan būs labi viņiem pašiem, jo caur to viņi aizdomāsies, kur atrodas un ko dara un ar kādu motivāciju dzīvo.

Vēlamie eņģeļi, ar ko sadarboties šajā periodā  Jeremiēls, kas sniegs vajadzīgo gudrību un labklājību, lai veiksmīgi izdzīvotu šo periodu. Azraīls un Azraēls - eņģeļi brāļi, kas pārvalda pāreju uz smalkajiem plāniem, viņi spēj palīdzēt  atdzimt - nepametot šo fizisko plānu, šī atdzimšana var būt gan smalkajos līmeņos, tādos kā jūtas, emocijas un apziņa, gan  fiziskos un materiālos plānos - atjaunojot sevi savā veselībā. Īpaši labvēlīgi ir sadarboties ar Gabriēla enerģiju, jo viņš sniegs nepieciešamo iedvesmu dzīvot un darīt , spēku , kas rodas no patiesuma un mīlestības miera.

Kristāli un minerāli - Rodohrozīts un Ametists, Uguns Opāls, pat ja Tev nav šo minerālu, vari piesaukt to enerģijas, caur to gūstot viņu atbalstu.

Krāsu terapija :Oranžais zelts  , Vijolīšu violetais

Afirmācija : Es esmu savas patiesās apziņas nesējs un izstarotājs

Lai pietiek elastības šajā periodā!
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru