trešdiena, 2015. gada 11. marts

Stiprās Latviešu sievietes - nenogaliniet savus vīriešus

Šodien esot pārdomās par  stiprajām Latviešu sievietēm, tām, kuras visu var, pat ne par tām, kas visu var un tēlo ka nevar, nē, tā nebūs šodienas pārdomu tēma, kaut arī, manuprāt būtu  domāšanas vērta.
Šodien es domāju par tām, kuras  ir stipras un nebaidās to paust,  esot sava darba speciālistes, super-sievietes, kuras sastopas ar divām problēmām.
Pirmā - kur lai atrod sev līdzvērtīgu supervīrieti, nevis to,  tizlo Jānīti, Pēterīti un to ar kuru  šobrīd esi  kopā, jo taču vajag kādu ķeksīti lai tavs super - visa varošais statuss būtu pilnībā apliecināts!
Otrā- nez kādēļ pievelkas vājāki, nespējīgāki vīrieši, kuri  nekādi nemāk uzplaukt tavas mīlestības "varenībā" kamēr tu lien no ādas lai "padarītu viņu par cilvēku" tādu lai nav kauns rādīties savā iedomātajā statusā un varenībā.
Apbēdināšu, varbūt mazliet skarbi, bet šim enerģētiskajam periodam pieļaujami - nu nesat Jūs supersievietes, ja tādas būtu jums būtu supervirieši!
Nez kurš ir paziņojis, ka tikai "supervaroņi precās" un dzīvo laimīgu dzīvi?!
Jūs esat tas, kas Jūs patiesi esat - Cilvēki pirmām kārtām un tikai tad sieviete, tad  izcila darbiniece un skaista, burvīga būtne.
Atļausim sev palūkoties uz sevi veselīgi, starp citu, veselīgi tas nav patoloģiski kritiski, tas nav uzbrukums, vai cīņa par kaut ko.. Tava dzīve ir tava kā cilvēkam, kā dzīvai, mīlošai būtnei un tikai tad veidojās statuss.
Tagad izmetam no galvas visas salasītās muļķības, ilūzijas un pārējos krāmus, kas liek mums tēlot vājumu, tizlumu un pārējo ilūziju gūzmu no glancētiem žurnāliem.
Pirmām kārtam Tu esi cilvēks, būtne, kas  zin, ko patiesi vēlās no sevis, savas dzīves un tikai tad tu veido attiecības ar otru būtni, kas ari kā Tu ir personība, pēc būtības jūs abi esat unikāli un jūsu izvēles deļ esat kopā uz kādu laiku, tas neliek jums pazaudēt savas personības, vai ieņemt lomas, kas ir izlasītas, apgūtas "ka tā vajadzētu" .. Nav jums jātēlo to kas nesat, jums ir jābūt par sevi, jāatļauj sev saprast, ka ne tas, ka esat supersieviete dod jums ideālas attiecības,  jo varbūt tev ir jābūt tikai un vienīgi par sevi,  gan gudro, gan muļķīgo sevi, patieso sevi, savā patiesā statusā un varbūt tas, ka šobrīd  tavs super-vīrietis nav tāds, kādu tu gribētu, vai neatnāk vispār, norāda uz to, ka tu izmisīgi mēģini pieķerties kādam tēlam, sabiedrības, mēdiju vai sociālajam tēlam un statusam, kas nav tavs vai ari , nav tavs centrs, drīzāk blakus esošais apstāklis, pieturas punkts.
Es runāju par to, ka supersievietes statuss nav vienīgais, kas ir pelnījis mīlošas attiecības, ļausim sev salauzt šo mītu un ilūziju. Tāpat kā ļausim sev nepārveidot savus vīriešus, par savu vīrišķās enerģijas mutāciju, caur ko tiek nomākta viņu dabiskā vīrišķība un unikalitāte. Tavam vīrietim nav jābūt Tavai Vīrišķai enerģijai un atspulgam, viņam nav jābūt tieši tādā statusā, kādā esi tu.
Atļauj sev to pieņemt un uzelpo mierā..
Tev nav viņš jāmaina..
tev nav viņš jāiekārto darbā, jāapģērbj, jāizglīto - viņš ir pieaudzis cilvēks un personība, nevis klēpja sunītis, kurš  ir labi jāizdresē.
Tev ir jāfokusējas uz sevi, savu dzīvi, savām vēlmēm un jāļauj, lai  tad, kad tu esi tu - tavs vīrietis pievilksies tavā dzīvē, bet viņš nekad nebūs tu un tas ir normāli un labi.
Un varbūt tu pat nesapratīsi, kāpēc viņu mīli, bet tev būs labi, jo pirmām kārtam, tev būs labi ar sevi!
Ir mazliet smagi nolūkoties uz veiksmīgām sievietēm, kas norok savus vīriešus dēļ bailēm - savām vai citu bailēm, sabiedrības standartiem, nosacījumiem, vai pārveido tos par tiem, kas viņi nav - liekot vadīt kompānijas,seminārus,biznesus, tā vietā, kad viņam ir jārada, kas skaists caur sev saprotamāku pieejas punktu.. un tāds vīrietis vienmēr būs vīrietis lupata, pat ja viņš bus iemācījies imitēt sievietes vēlmes meistarīgi.
Mīlestība Tavās attiecībās sākās ar mīlestību pret Sevi, jo tad tiek pieņemti pareizi un veselīgi lēmumi, kas jebkurās attiecībās ir jāpieņem.
Un ja šobrīd vel aktīvi centies kļūt par supersievieti - padomā un apstājies, ļauj sev būt unikālai sava veidā .. sāc dzīvot sevī  un esi Tas , kas Tu patiesi Esi.. ļaujot savai dzīvei notikt!


Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru