trešdiena, 2015. gada 1. aprīlis

16.diena :Skaistuma unikalitāte

Skaistums vienmēr ir kas vairāk par to, kā to pozicionē šobrīd, skaistums tā ir esence, kur izpaužas tava unikalitāte, tā ir tavas enerģijas izpaustā plūsma, kas nav saistīta ar taviem vaibstiem vai ģenētiku, tā ir dziļāka enerģija, dziļāks iekšējais stāvoklis.
Skaistums tas ir tavs iekšējais stāvoklis, ar kuru tu dalies neatkarīgi no tavas rases, izglītības, izpausmes vai domām, skaistuma enerģija un spēks slēpjas katra skaistuma unikalitātē, šim skaistumam nav nepieciešami pienākumi, normas, nosacījumi un vai ierobežojumi, tas izpaužas esot tavā tagadnē, tavā centrā un plūsmā. Tavu iekšējo skaistuma enerģiju nevar noslēpt no pasaules, jo tā gluži kā pavasara asniņš laužas uz āru, kausējot ilūzijas, tēlus, slāpējamus, aiz kuriem tu izlēmi slēpties, kad iedomājies, ka tavu skaistumu nepieņem. Tavs skaistums ir instruments, kas atdzimst neskatoties  ne uz citu  aizspriedumiem vai spriedumiem, pat neskatoties uz tavu sasalumu un bruņām, kuras tiek dziedinātas caur katru mirkli, kad saskaries ar sava skaistuma atspulgu  - dabā un pasaulē. tavs veids un forma, kā izpaud savu skaistuma enerģiju var būt tik daudzslāņains un daudzdimensionāls -  kā arī veids, kā tu to uztver no pasaules, šeit arī tiek izpausta unikalitāte, tieši tāpēc to nav iespējams salīdzināt,  radīt pareizo skaistuma  variāciju. Vērtīgi priekš sevis ir ļauties šai skaistuma plūsmai, nepadarīt to tik pliku, nevērtīgu vai nesvarīgu, kā to mēģina ieskaidrot tie, kas vel negrib redzēt savu skaistumu.
Tu esi skaists, tāpat, kā pasaule, katrs  no mums savā skaistuma unikalitātē, jo vairāk tu ļausies skaistuma enerģijai jo vieglāk plūdīs tavas domas, sajūtas, jo dabiskāk tu pašrealizēsies savā skaistuma plūdumā. Skaistums gan garīgā līmenī, gan izpausts caur materiālo skaistuma instrumentu ķermeni, cilvēcību, personību  rada brīnumainu alķīmisku sintēzi, ko var radīt tikai pieredze, ka esi cilvēks. Tieši tu savā materiālajā dimensijā izpaud savu skaistumu, veidojot savus skaistuma instrumentus un izpausmes veidus, tāpēc radi tādus, kas ir personificēti ar tavu skaistuma unikalitāti, radi to caur tādiem materiāliem instrumentiem, kas tev ir interesanti un patīkami, caur to gūsi savas enerģijas sazemējumu uz zemes un savā ķermenī.  Tavs cilvēcīgais skaistuma ūnikums ir rota pasaulei un  viens otram, ļaujies savām jūtām, emocijām, apcerēm par savu skaistumu un izpaud to apzināti, caur savu dzīvi, savu klātbūtni, caur to kas esi tu, jo tas būs brīnišķīgi visiem līmeņiem.

Esi Dzīvs
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru