ceturtdiena, 2015. gada 2. aprīlis

17.Diena: Tu Jūti, tātad Esi

Kurš teicis, ka jūtas ir vājība? Laikam tas, kurš ir bijis nobijies no jūtu spēcīgas dabas.. Jūtās ir liels spēks un varenība, tas ir kosmisks brīnums, kas dzimst  cilvēka sirdī, tad kad viņš atgriežas tuvāk sev un savam patiesumam. Jūtu enerģija, ir tik bezgalīgi spēcīga ka var iekustināt visneiedomājamākos procesus, var izdziedināt vislielākajā bezcerībā, var sniegt prieku un nest bezgalīgu iznīcību- sagraujot to, kas ir graujams, atstājot skaidru un patiesu sākumu, tukšumu - kurā dzimst impulss, kurā uzplaukst sākotne.
Jūtu iespējas kļūst zināmas un apzināmas tad, kad spēj pārvarēt šo nestabilo jūtu stāvokli, kurā ienāc, kad sāc mācīties jūtu pieredzes, kad saskaries ar jūtām, to apzinātā un zināmā formā un veidolā. Sakaroties ar apzinātam jūtām, kad piefiksē un saproti to varenību tavā dzīvē, tavā realitātē vari izjust zināmu baiļu un cieņas sajaukumu, bailes par to, ka šis spēks, kas ir tik bezgalīgs ir tava daļa, cieņa dēļ tā, ka tev ir dota iespēja sajust un just, ka tev ir dota atslēga no bezgalīga instrumenta, kas ir tikpat sens kā šis visums. Iekšējā bezgalības vārtu atslēga, tu pats savā apzinātajā jūtu līmenī. Jūtas ir patiesi spēcīgs instruments, kaut sākumā tu nespēsi saprast šo kraso un plašo jūtu diapazonu no izteikti skaistām, dziļām, patiesām un mīlošām jūtām, līdz naidam, bezspēcībai un tukšuma pildītām jūtām, Tā tu iepazīsti savu jūtu diapazonu, šajā mirklī ir svarīgi nenobloķēties bet just, ļauties uzticoties visuma varenībai un savai bezgalīgai dvēseles vadībai , kas ļaus tev nepazust savā jūtu pieredzē. Ar katru sajūtu tu skaidrāk sapratīsi savus impulsus, kas tos virza, kas tos izsauc, kā tos pieņemt un ļaut sev būt - patiesai savās jūtās, savā dziļumā. Ar katru reizi apzinātāka jūtot pasauli, pārslēgsies no šī jūtu haosa uz iekšēju fokusu, kurā nav kontrole, drīzāk pieņemšana, iekšējais viedums. Vai kļūs vieglāk just šo lielo diapazonu ?.. Iespējams, ka tā,. iespējams, jo tā ir tava jūtu pieredze un neviens nevar pateikt, kad nostrādās iekšējās harmonijas klikšķis, kad būsi savā jūtu pieņemšanā un kļūsi brīva...un pat to, kāds būs Tavs Harmonijas klikšķis priekš Tevis.
Bet tas nekādi neizslēdz šīs pieredzes burvību un unikalitāti.. cilvēki, kuri ir jūtu līmeni ir ļoti spēcīgi, tikai šo spēku apzinās, tad, kad ir pieņemuši savu jūtu vājību un bezspēcību.

Tu jūti - tātad tu Esi
Ilze Līkuma
33dienasManākrāsainajāDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru