svētdiena, 2015. gada 5. aprīlis

18.Diena : Dod iespēju savam bērnam

Bērna enerģētiskais lauks tiek formēts no apkārtējās pasaules  radītajiem noliegumiem/viedokļiem, tā mēs kā bērni aizmirstam, kam ir patiesi jātic, kas ir jāredz un jāsaprot, pirmo reizi fokusējoties uz citiem, uz tiem, kas ir ārpus iekšējās saskares plūsmas ar sevi, savu ūnikumu apzinātā veidā un formā. Pirmo reizi bērns notic saviem vecākiem, vecāku uzskatu sistēmai, jo viņš emocionāli redz un jūt, ka jātic tam,kas priekš tā, kas viņam ir tik svēts un tīrs priekš bērna tie ir  vecāki, kas savā patiesuma sistēmā  sniedz mācību - uzskatu sistēmu, kuru bērns pakāpeniski akceptē, jo pieņem, ka vecāki  ir pirmatnējās dievišķās enerģijas nesēji, kuras priekšā bērns ir neaizsargāts savā  patiesumā.
Vecāku un bērnu attiecības ir ļoti svarīgs  instruments, caur kuru tiek formēta uzskatu sistēma, jūtu un pasaules redzējums, bet bieži vien gadās, kad bērns cītīgi turas pie savām sajūtām un emocijām, tad viņš ir skolotājs vecākiem, jo viņš sevī ir saglabājis šo pirmatnējo dievišķo kodu, atrunājis smalkajos plānos sadarbību ar saviem vecākiem un skaidri uzturēs šo mācību tik ilgi, cik tas ir nepieciešams tieši vecākiem. Bērni ir tikpat lieli vecāki, kā vecāki ir bērniem, kaut arī  to mācības atšķiras- bērni  māca kā atcerēties fokusu uz sevi, bet vecāki sniedz mācību, kā fokusēties ārpus sevis, ieklausoties  apkārtējā pasaulē un realitātē, kaut gan, tikai saglabājot iekšējo līdzsvaru starp šim mācībām veidojās sazemētas personības.
Tu kā bērns atceroties bērnību, noteikti esi redzējis vai apzinājies,kādā dziļā līmenī, to smalko pasauli, kas ir līdzās, klātbūtnes sajūtu, ka vienmēr ir kāds, kas ir ar tevi un tie nav tavi vecāki. Saskarsme ar sargeņģeļiem  ir  tas, kas tevi pavada agrīnā bērnībā un ir gatava pavadīt arī visu mūžu, bet tieši šajā vecumā, kad tu skaties uz saviem vecākiem tik kosmiski un dziļi, tu ļaujies piekrist tam, ka smalkās pasaules nav, ka šo atbalsta spēku klātbūtne ir jāmeklē tikai īpašās vietās, vai īpašos laikos. Ar katru piekrišanu tu nobloķē sevi un savas enerģijas, savu saskarsmi ar smalko pasauli, aizmirstot to, kas esi bijis, lai iemācītos to, kas vēlies būt šajā inkarnācijā un tas nav slikti, tas ir dabiski, priekš šis tagadnes. 
Gadās tādi vecāki, kas pieļauj, ka ir šī smalka pasaule un tad ja esi tādus izvēlējies tev ir vieglāk, tu apzinies, ka pasaulē vari nebūt viens pats, ka tieši tev ir līdzās tavi sargeņģeli un ka tos saproti un sajūt ne tikai tu, bet arī tavs galvenais atbalsts, centrs, no kura iedvesmoties- tavi vecāki. 
Bet vecāki, ja nebaidīsies- ļausies būt elastīgi savā domāšanā pieļaus ka bērns kurš pieaug būs atvērts, sociāli spēcīga personība, kas nebalstīsies tikai uz citu viedokļiem par savu Es, bet gan uz savu iekšējo balsi - savu sirds enerģiju, caur to sniedzot daudz skaistu iespēju pasaulei sev apkārt.

Dod iespēju savam bērnam
Ilze Līkuma
33dienasManāKrāsaināDzīvē


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru