svētdiena, 2015. gada 5. aprīlis

19.Diena: Ceļā uz darbu

Vienkāršas, bet praksē pārbaudītas pārliecības: Ja tu vēlies strādāt savu sapņu darbu, sirds darbu un to, kam patiesi esi radīts un tev ir izdevies atrast šo vietu lielajā visuma kartē, tad zini, ka nāksies saskarties ar :

1.       Tev apkārt esošie cilvēki uzskatīs par sapņotāju un nav svarīgi vai dari garīgu vai materiālu darbu, jo saskaroties ar to ko vēlies darīt tu saskaries ar saviem priekšstatiem par savu darbu un nodarbošanos, tos ari pasaule tev spoguļos.
2.       Visiem labs nebūsi, pienāks bridis, kad tev liksies, ka arī pats sev tu nekad nebūsi labs, bet tāpat kā viss – tas aizplūdīs, bet tu dzīvosi tālāk, bet nu jau ar savu sapņu darbu un nodarbošanos.
3.       Nemeklē izmisīgu atbalstu, nepieprasi, bet ļauj tam atnākt. Ģimenei nav tevi jāatbalsta, draugiem un paziņām arī nē,  jo neviens nevienam nav jābalsta obligāti,  atbrīvojot patoloģisko pieprasījumu pēc atbalsta ielaidīsi savā dzīvē savu atbalstu, tādā apjomā, kā tas ir veselīgi un vajadzīgi .
4.       Nemēģini cīnīties par savu  darba unikalitāti, bet tā vietā, lai  katram pierādītu to, kas tu esi un ko tu dari – turpini strādāt, darīt, īstenot savu sapņus, ieguldi savu psihisko enerģiju sevī, tad gūsi vislabākos rezultātus.
5.       Arī tie, kas tevi zākā, ienīst un nemīl – sniedz tev enerģiju, tie tevi izceļ slavas saulītē, pat ja tā ir neslava,  jo tu taču apzinies, ka tava unikalitāte un sirds darbs ir patiess, tā tad, tev nav jābaidās no neslavas, kas nav īsta un patiesa.
6.       Viss ko tu redzi to  tu materializē savā  pasaulē, tāpēc izvēlies ko redzēt, ko gribēt un kādā atmosfērā atrasties,  to pašu attiecinot arī uz emocijām, jūtām, attiecībām un vidi.
7.       Ticība sev var dot fokusu uz sevi, bet ticība mērķim, var dot sagatavotu ceļu.
8.       Nekas nesākās un nebeidzās ar tevi, bet tu izliec pieturas punktus, pie kuriem pieturēties un kurus atcerēsies, ja ne citi , tad tu noteikti.
9.       Vilšanas, dusmas, negribēšana un protests ir dabīgi stāvokļi tiem nav jāiznīcina tavs mērķis, tu gluži kā vulkāns izreaģē un dodies tālāk, jo tavā ceļā ir arī prieks, vēlmes, sirdsmiers – viss dabiski mijās un mainās, bet tas tevi nevar iznīcināt.
10.   Pieņemšana dod iespēju pieņemt sevi visos līmeņos, bet tā neliedz tev mainīt sevi, vai transformēt uz tādu izpausmi, kādu izvēlies šajā brīdī.
11.   Tu vienmēr esi savs centrs, ar savu ātrumu un plūsmu, bet centram ir tiesības starot, plūst, tik daudz, cik vēlies un kad velies, neviens un nekas nevar tev norādīt,  kā Tev ir jāuzvedas, kā centram vai kādā ātrumā ir jāplūst tavā pašrealizācijā.
12.   Būt patiesam vienmēr ir pluss, pat ja citiem tas liekas mīnuss.

13.   Tu nevari izmainīt citu domāšanu un apzināšanos, tu vari izmanīt savu attieksmi pret to, kad saskaries ar citiem apzināšanās un apziņas līmeņiem, pieņemot, ka katra unikalitātei ir tiesības būt katra realitātē, bet šai unikalitātei nav jāmaina tava realitāte, ja tu to negribēsi. 
14. Šādi var turpināt bezgalīgi, jo lai arī cik daudz tu uzzinātu par savu darbu, tā šķēršļiem un iespējam, sasniegt to varēsi tikai tu un neviens cits- caur savu unikalitāti. 


ilze Līkuma
#33dienasManāKrāsaināDzīvē
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru