piektdiena, 2015. gada 10. aprīlis

20.Diena: Rītdiena, kas pienāca Tagad

Kur ir Tava ilgi gaidītā rītdiena? Tā paslīdēja garām.. varbūt tā pienāca šodien, Tagad un Te, šajā mirklī, kamēr gaidīji rītdienu.
Cik gan bieži nākas gribēt, cerēt un vēlieties kaut ko, kas varbūt atnāks, bet  tā arī to nesagaidīt, tad dzīve pārvēršas par gaidīšanas un pieņemšanas svētkiem, bet svētkiem tāpēc, ka prieks, kas rodas no procesa tiek mākslinieciski attīstīts un apgūts, tu esi iemācījies priecāties par visu, kas notiek tavā dzīvē, vai tas būtu sīkums, vai lielas lietas, šī meistarība ir laba un svētīga, ja vien tu tā neiekristu, sevis paša izliktajās lamatās - bezgalīgajā gaidīšanas fāzē, kas var ieilgt, jo kamēr mācījies mācību, kas saucās:"prieks un pieņemšana", aizmirsās par realizācijas prieku.
Ar laiku jau tev sāk likties, ka tas ir savadi, ka tikpat cik iepriekš mācēji priecāties par realizācijas prieku un mērķu sasniegšanas prieku - tagad to dari par procesu un jā, nav jau slikti, ir pat labi, bet ši nepabeigtā sajuta, kad rītdiena nekad nepienāk, tā rada fonā klusu sajūtu, ka diez vai pienāks. Patiesi, iespējams, ka nepienāks jo viņa jau realizējas tavā tagadnē, šajā konkrētajā mirklī, kad notika pieņemšana tu saņēmi savu pašrealizāciju un sāki to izmantot, vai neizmantot, tikai tava vēlme vai pat  vēlmes pārpratums, kas lika iekrist galējībā un nepieņemt, ka pašrealizācija var notikt tagad, kad esi pieņēmis procesu - tagad  šajā mirklī, nevis rīt, tas ir tas, kas traucē tev ieiet pašrealizācijas absolūtā, savā pirmatnējā materializācijas enerģijā.
Es nerunāju par to, ka būtu jāizmirst radīšanas prieks, drīzāk par to, ka šis prieks var izplesties ari tad, kad esi apzinājies, ka tas ko radīji ir lietojams un gala produkts jau tagadnē, paralēli radīšanai notiek materializācija- tā ir dzimšana šajā matērijā, tavu ideju, sajūtu un jūtu. Tu vari gūt baudu no mērķa sasniegšanas arī  mērķa radīšanas laikā, jo pats process sevī neizslēdz mērķa materializāciju, varbūt cilvēcīgais prāts un ego grib redzēt visu pilnīgāku, pareizāku, skaistāku, varbūt viņa uztvere traucē pieņemt, izprast, ka pašā mērķa sasniegšanas procesā var būt materializācija, kas sniedz zināmu sāta sajūtu un baudījumu.
Parunājot ar savu prātu un ego vari vienoties eksperimentā, ka ļausi sev materializēt to, ko vēlies sasniegt jau pašā procesa laikā un plūsmā, savā tagadnes mirklī, pavērojot, kā ir kad vēlmes piepildās, kaut vai daļēji - varbūt šis eksperiments un saruna ar sevi dos vajadzīgos impulsus, lai izbaudītu savu radīšanas brīvību jaunā plašumā.

33dienasManāKrāsaināDzīvē
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru