otrdiena, 2015. gada 14. aprīlis

21.Diena : Visuma enerģija un pašrealizācija

Katrs ir saskarē ar visuma enerģiju, ja ne tiešā veidā, tad caur gaisu, pārtiku un zemes impulsiem, mēs visi kā cilvēki esam vienoti ar visumu,pat piesaistīti visuma enerģijai, bet bieži vien ši vienotība un tās potenciāls netiek izmantots un pielietots savā veidā un unikalitātē. Tad kad apzinies, ka tava saikne ar visumu- dod tev spēku un iespējas pašrealizēties- apzināti sāc meklēt veidu un formu, caur ko šai pašrealizācijai ir jānotiek, kas ir ši plūsma un kā tā var izpausties tavā dzīvē. Pašrealizācija, kas nāk caur visumu, saikni ar Pirmavotu, kas ir tava kosmiskā enerģētiskā sākotne, plūsma un plūdums ir jāaktivizē un jāsāk pielietot.
Šajā brīdi rodas pārpratumu un neizpratne, par to, vai tad tā jau tas viss nestrādā, protams, ka tas strādā, bet kā jau viss - kur tava apziņa, fokuss un uzmanība tur tiek dota papildus plūsma, tā arī ar tavu saikni ar pirmavotu un pašrealizācijas plūsmu, kas nāk no visuma. Jo vairāk pieņemsi, ka jau šobrīd lieto savu dabisko pašrealizācijas plūsmu un saikni ar visuma enerģiju, jo skaidrāk sāksi saprast, kā veidojās tavs veids un unikalitātē, caur kuru saņem impulsus, grūdienus, iespējas no visuma enerģijas.
Pašrealizācijai rodas šķēršļi, kad pieļauj, ka citi var lietot vai "izspiest" tevi no tavas pašrealizācijas unikalitātes, jo tikai tev ir tavas atslēgas uz tev domāto visuma impulsu un enerģiju, kas var izpausties pilnvērtīgi tikai tavā pašrealizācijas plūsmā.
Grūtāk ir tad, kad esi pieradis dzīvot citu cilvēku pašrealizācijas "ēnā" kas visbiežāk gadās, ja bērns ir uzaudzis spēcīgu personību vadībā,  bet šīm personībām pakļāvis savu pašrealizāciju, vai ari, jau no mazotnes pieradis uzlūkot citu dzīves ceļu pašrealizācijas kā savus personīgos mērķus, velmi līdzināties citiem, tad  ir jāiziet no šo  elku pašrealizācijas plūsmas un nospieduma, ļauj sev pieņemt, ka tevis paša pašrealizācija ir patiesi piemērotā un veselīga.
Kosmiskā - visuma enerģija vienmēr nāk, tikai vai tu to pieņem, lieto un izmanto priekš sevis, tāds ir galvenais jautājums, ja tu to atdod  vai nepieņem, tad protams, tev veidojās enerģētiski izsīkumi un iztrūkumi, kurus tu kompensē ar cita veida pašrealizāciju, kura gan nedod enerģētisko sāta sajūtu, jo ir neista- imitācija savai unikalitātei.

Pielieto savu pašrealizāciju
Ilze Līkuma
#33dienasManāKrāsaināDzīvē

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru