ceturtdiena, 2015. gada 21. maijs

25.Diena :Daba esi dabisks TuDaba ir ne tikai apkārt tev, bet tā ir daļa no tevis,  tāpat kā tu esi dabas daļa, tā ir nesaraujama saikne, kuru tu vari aizmirst, ignorēt, mēģini iznīcināt saucot sevi par evolūcijas augstāko punktu, bet kura ir paliekoša un pie kuras tu atgriežoties uz zemes jūties kā mājās, visur un vienmēr.  Dabas enerģijas ir tavas fundamentālās enerģijas, kas balsta tavu  pašrealizāciju uz zemes,  tā ir enerģija, kas palīdz tev atjaunoties, sadarboties ar savu spēku - uzturot to dzīvu un pietiekami aktīvu, lai tavs fiziskais plāns tev neradītu diskomfortu.
Spēks, kas nāk no zemes elementiem ir iztulkojams tavās jūtās, emocijās, izpausmē un rīcībā, tev ir sava vieta starp dabu un tā ir tava un tev domāta, tā nav nojaucama, tikai aizmirstama, bet vienmēr pietiekami spēcīga lai noturētu tevi pie dzīvības. Ja tu šo saikni ar dabu un dabisko enerģiju, pirmavota enerģiju, kas dzimst dabas enerģijās aktivēsi sevī, apzināti to lietojot un izmantojot, tavs ķermenis atdzims jaunā un dzidrā skaistumā, patiesā unikalitātē.
Atjaunojot un izmantojot, pielietojot šo dziļāko saikni ar dabu un patieso dabiskumu varēsi atbrīvot
visus tos maldus, kas  liek tev dzīvot  "veselīgi" un tu būsi patiesi veselīgs, jo veselība rodas dabiskumā, bet dabiskums ir dzīvā saikne ar apzināšanos, rīcību un esību- esot par dabas daļu, daļu no zemes, daļu kas ir domāta Tev-  kā cilvēkam, kurš ir Dabas sastāvdaļa, instruments un auglis un Tu tāpēc esi Skaists. Tad tev  nav vajadzīgi nosacījumi, kā būt dabiskam, tad tu tāds esi visā savā emocijā, izpausmē, jūtu plūsmā un evolūcijā, necīnoties pret vai par kaut ko - bet sadarbojoties ar dabiskajiem cikliem, plūsmām un plūdumiem.

Brīvā saiknē, elastīgā plūdumā ar dabu un dabiskumu..

#33dienasManāKrāsaināDzīvē
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru