trešdiena, 2015. gada 27. maijs

26.Diena: Saldums

Saldums tā ir spēcīga fokusēšanās uz vienu mirkli, tev tik ļoti gribās piesātināties, tvert mirkli, tāpēc tu tik ļoti gribi saldumus. Vēlme pēc spēcīga piesātinājuma un salduma tā ir vēlme pēc baudas izbaudīšanas, nevis negausība vai gribas nespēja. Ja tu vēlies savā dzīvē saldumu - tu vēlies spēcīgu fokusu uz kaut ko, ko patiesi vari izjust līdz kaulam, līdz lielam piesātinājumam, patiesam un dziļam.
Šī vēlme tev norāda, to, ko esi sev aizliedzis un tas nav pats saldums, bet gan esence no baudām - dzīvam patiesām brīvām baudām, kas nav nekas nosodāms, jo dzīve ir baudāma,  tā ir  dzimusi baudā, tāpat kā tu. Bauda tā ir spēja saņemt, iztulkot, lietot un izmantot tos impulsus, ko tev sniedz pasaule un gūt no tā piesātinājumu kuru tu labprāt atceries un esi spējīgs atcerēties, saglabāt un palaist, lai baudītu baudījuma palaišanas baudu.
Bauda tas nav ļaunums, vai grēks, tā ir iespēja un spēja saplūst ar mirkli, tikai piesātinājuma trūkums no baudas ir izplatīts enerģijas pārrāvuma veids, kad nespēj saņemt to ko ieguldīji, tad tavs organisms un apziņa pieprasa saldumu, gan fizisko saldumu, gan emociju saldumu, izpausmju saldumu - atgūstot savu spēju baudīt patiesi un sev veselīgi,  tu atbrīvosi ari pārmērīgo vēlmi pēc "salduma" dzīvē, attiecībās.
Patiess piesātinājums ir brīvs un dzīvinošs -tas vienmēr ļaus tev baudīt un izbaudīt, pieredzi, cilvēkus, sajūtas, notikumus un izpausmes, arī saldumu tajā, bet tas tevi "neapēdīs"..

#33dienasManāKrāsaināDzīvē

Ilze Līkuma


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru