trešdiena, 2015. gada 27. maijs

27.Diena Attiecību limiti

Esam cilvēki, mākam salīdzināt un to aktīvi radam. Katrām attiecībām ir sava "mēraukla" sava salīdzinošā sistēma, savs grafiks, savi plusi un mīnusi. Izdzīvojot šīs attiecības tu
  klusītēm, zemapziņa  veido savus pierakstus, liekot te plusus, te mīnusus, cilvēkam, ar kuru veido šis attiecībās, līdz vienā brīdi apzinies, ka kladīte ir paliku par mazu, vairs šeit nav vietas, kur ko salīdzināt, vai saskaitīt, tad apzinies, ka šis attiecības ir beigušās.
Katrām attiecībām tu izvēlies savu "kladīti", kas ir balstīta uz tam traumām, kuras vēlies izdziedināt, vai radīt esot šajās attiecībās. Protams, nekas nav bezizmēra, vienmēr ir jēga un vajadzība ielikt savas pieturas zīmes, tā pat ir īpaši vērtīga vajadzība, bet tas nenozīmē, ka tad, kad atstrādā savu plānu tev ir jāizmet šīs attiecības, drīzāk jau ir  jāpalaiž šis vecais attiecību modelis, kas ir sevi izsmēlis.
Veco attiecību modeli palaižot tu radi jaunu platformu, jaunas iespējas veidot attiecības ar esošiem cilvēkiem, jaunā, tīrā līmenī - bet nu jau tas, ko tu paņemsi līdzi sevī, savā sirdī, prātā, esībā - uz šo tīro modeli ir atkarīgs tikai no tevis. Protams, ne visas attiecības tu vari pārnest uz šo jauno līmeni, jo attiecībās jau piedalās abas puses, ja viena izvēlās nepiekrist šādai sadarbībai, tad viņam ir uz to pilnas tiesības.
Šis ir risinājums, ja tāds ir vajadzīgs abām pusēm, lai virzītos tālāk savā sadarbībā un veidotu jaunas un jaunas pieredzes unikalitātes, bet nu jau uz citiem, sevis paša noteiktiem nolikumiem.
Kaut ari ir jāatceras, ka ši sadarbība norit caur abām pusēm un tu to nevari mākslīgi radīt, ja šāda iespēja nav bijusi paredzēta tavā unikalitātē.. Kā to zināt? Sadzirdēt, ieklausīties sevi..  un negaidīt, ka jaunā sadarbība, platforma būs ideāla, bet tā būs Tava....

#33dienasManāKrāsaināDzīvē

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru