piektdiena, 2015. gada 5. jūnijs

28.Diena: Cikla sākums un beigas

Kad tuvojās kaut kā noslēgums rodas maza vēlme palikt, aizkavēties, patiesībā, šī vēlme rodas no tā, ka tiek pārprastas baudas, bet bailes ir cela sabiedrotais, kas tevi nepamet, pat ja neredzi tās tavā tuvumā, pat, ja viņas nav tik tuvu. Noslēgums kaut kam ir vilinošs,  jo apliecina, ka izietais posms ir pabeigts, tas ir izdarīts un paveikts, tas apliecina tavam Es, ka esi izdarījis visu pareizi, bet tavs Ego negrib pazaudēt šo sajūtu, tas grib baudīt sajūtu, ka esi kā vērts, tas domā, ka tikai nepārtraukti pašapliecinoties vari saglabāt savu statusu.  Ego uzskata, ka iestrēgstot posmā pirms cikla beigām tu paliec uzvarētāja pozīcijās, tas nekas, ka viņš maldās un baro bailes, bet tu jau mēdz to nemanīt, tu turpini izcīnīt pozīciju, vietu un lauku -pirms cikla beigām. Tu uzkavējies maksimāli ilgi, tā vietā ļaujoties dabiskai plūsmai tu izbaudītu gan  cikla nobeigumu, gan jaunu sākumu, bet nedzītos ne pēc viena ne pēc otra - esot savā tagadnē un mijiedarbojoties ar dabisko savas dzīves ritumu.
Mākslīgi saasinot vai paātrinot ceļa beigas un ceļa sākumus  tu izsit sevi no līdzsvara, kurā tavs sargeņģelis tevi notur, caur kuriem viņš tevi izvada, radot liegus un baudāmus motivētājus.
Sadarbojoties ar savu sargeņģeļa enerģiju vari pieņemt pareizos grūdienus, piemērotā intensitātē, lai ielaistu savā dzīvē baudāmu pāreju uz jaunu ciklu, kurš noteikti sāksies, bet tas nekādā veidā neliks tev baidīties par to vai tev iznāks..
Sargeņģelis var pievilkt tavā dzīvē cilvēkus, kas palīdzēs uzsākt jaunus ciklus bez bailēm, kā arī, pabeigt  vecos brīvi un nepieķeroties, arī tu  pats par sevi nes kādu iespēju - vai uzsākt ciklus, vai pabeigt, kādu uzstrādātu enerģiju, tāpēc arī tu esi bieži vien tur, kur  sākās kādi cikli ,vai gluži otrādāk pabeidzās..
Sargeņģeļa enerģija palīdzēs iziet no Ego bailēm - nespēt pašapliecinaties, saprotot, ka pašapliecināšanas ir tikai viens maziņš baudas punktiņš, kas neraksturo visu baudas plūsmu, ko vari gūt, iestarojoties savā ritma plūdumā.

#33dienasManāKrāsaināDzīvē

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru