ceturtdiena, 2015. gada 25. jūnijs

30.Diena: Tu Zvaigžņotais ceļiniek

Izcelsme ir tas, kas mūs raksturo, kā  meistarību kopumu, tieši tādēļ, mēs tik ļoti vēlamies būt ar savu izcelsmi, vai to noliegt, jo tā ir tava karte, kura nosaka svarīgo starta punktu, šeit uz zemes.
Bieži vien, Tu jūties nepiederīgi savai izcelsmei, dzimtai un enerģijai, jo tevī ir šī nojausma, sajūta par to, kas esi un no kurienes nāc, šī sajūta ir trausla, bet ļoti dziļa. Tu sevi apzinies kā Dvēseli, kā kaut ko lielāku par šo esības mirkli, caur atmiņu pavedieniem, tu meklē šo avotu, bet atrodi pieturas punktus - tu Zvaigžņotais Ceļiniek, Tavas mājas ir tālu no Tevis, bet Tava sirds tikpat spoži kvēlo kā pirms tūkstošiem gadu, nesot sevī savu izcelsmes enerģiju, to mirkli, kad visums radīja Tevi, kad tu radies no spēka, kas  summējās  visuma spēku kopumam. Tu piedzimi kā zvaigžņots sprādziens, Tu dzemdēji pats sevi savā realitātē, savā izcelsmes vietā, kas kļūs par tavu valdošo enerģiju, dēļ kuras tu izvēlēsies nākt uz zemes, piemeklēt sev ģimeni un dzimtu, kas ir spējīga saprast, vai vismaz aizķert šo enerģijas dzirksti - Tu dāvāsi viņiem sevi, bet viņi Tev dāvās ķermeni, caur kuru izpausties, uz mikli, lai atgrieztos savā pirmatnējā formā un mēģinātu vel reiz, ar citu ģimeni un dzimtu, lai nākošreiz  sastaptu tos, kuri bija Tev tik Tuvi , kaut arī, tagad tie ir tik tālu, ka neviens un nekas nespēs tos savienot tajā forma, kuru tu atceries.
Zvaigžņotais ceļiniek, atceries, ka tad, kad meklē sevī atbildes tu vari vērsties pie savas izcelsmes, pie savas būtības spēka. kas aizvedīs tevi pie tiem, kas šajā realitātē var kļūt par taviem atbalsta punktiem, Dvēselēm, kuras Tu pazīsti no savām izcelsmes vietām, neierobežo sevi vecumā vai dzimumā, tautībā vai valstī, jo Tavas izcelsmes vietas draugi, mīļotie un klātesošie vērotāji, var būt tuvāk nekā tu to apzinies šobrīd..
Ļaujies atbalstam, iededz sevī šo savu izcelsmes lāpu un ļauj, lai tā tevi ved - cauri tavai dzīvei, kur tu nekad neesi viens..

#33dienasManāKrāsaināDzīvē

Ilze Līkuma


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru