svētdiena, 2015. gada 19. jūlijs

Enerģētiskā pronoze =enerģētikais mēnesis no 20.Jūlija līdz 20.Augustam

Centos paspēt uzrakstīt šo enerģētisko mēneša apskatu pirms enerģētiskā mēneša sākuma, jo šis sākums būs jūtams, kā enerģijas tiks ieslēgtas un sāks aktīvi darboties. Tas ko varēja izdarīt pirms šī sākuma bija pilnīgi citā enerģiju gultnē, nekā tas ko darīsim šajā mēnesī. Ja iepriekšējā perioda enerģija bija veltīta komunikācijai, tad ši būs veltīta Darbam un Vecu karmisko situāciju atkārtojumam, bet par to  vairāk turpinājumā...

Galvenais šī enerģētiskā perioda raksturojums no 20.Jūlija, līdz 20. Augustam - enerģiju gultne ieiet interesantā , bet jaunā, svaigā enerģijā, kas dos iespēju ieraudzīt savu darba līmeni un sakārtot darba jautājumus, citā rakursā un līmenī uz tiem palūkoties.

Visums šajā enerģētiskā periodā dos iespēju, izcelt gaismā kādu vecu situāciju, vecu notikumu, to kas tev karmiski ir pats svarīgākais un nepieciešamākais, kur tu neesi sevi izpaudis, ļaujot tev apzināties, ka tu vari jau tagad izpausties šajā atkārtojuma situācijā tieši tā, kā tev tas ir labi, uzdrīkstoties, rīkojoties, darot, uzņemoties riskus, jo apzinies, ka tu vari un spēj, šo veco situāciju izdzīvot pa jaunam, tieši tā, kā tev tas ir labi. Šīs situācijas izdzīvošana noritēs  labi un harmoniski, ja uzdrīkstēsies darīt to, ko iepriekš biji aizliedzis, jo biji karmas un visuma notikuma ķīlnieks ( ir brīži, kad ne tikai tu formē kopējo situāciju, bet arī apkārtējie cilvēki, visuma enerģija un karma).
Šis vecais karmiskais notikums, ko izdzīvosi atkārtojumā mīsies ar jaunā karmiskā perioda notikumiem tāpēc vari nesaprast vai pārprast, kas ir jādara un kāpēc jādara, šādos brīžos iesaku vērsties pie sava sargeņģeļa, lai viņš izgaismo ceļu tai informācijai, kura tieši tev un šobrīd ir nepieciešama.

Aptuvenais cikliskums: vecie karmiski cikli  mīsies ar jaunajiem - trīs līdz piecas dienas karmiskais cikls, tad  aktuālās enerģijas, tad atkal viss no sākuma tā līdz pašam 20.Augustam. Neteiktu ka būs grūts periods, bet  savā ziņā tas būs grūts tiem, kas mēģinās uzsākt ko pilnīgi jaunu un nebijušu.. šajā periodā daudz enerģijas būs  "apēsta" un "izdzēsta" dēļ varas un valdīšanas sistēmu aktīvajiem karmisko parādu kārtošanas un līdzsvarošanas mehānismiem, tāpēc,  šis periods ir labvēlīgs jau uzsāktam lietām, biznesam un  lietu sazemēšanai, bet jaunas lietas un biznesi, tāpat kā idejas var ātri  "izdegt" esošajā enerģētiskajā fonā.

Aktuāls arī būs jautājums par to, kas ir tava uzskatu sistēma, kas ir tavas iekšējās vērtības un vai tavas vērtības ir tavas, vai vienkārši pieņemtas un pievilktas uzskatu sistēmas aiz kurām ir vieglāk izskaidrot neizskaidrojamo un patieso tevī, tavā dvēselē un personībā.

Deļ enerģijas, ar kuru saskarsies lielākā daļa cilvēku, var rasties haotiska virzība, kad  haoss pats sevi neizprot, bet  turpina izplesties līdz  tu savā haosā saproti un apzinies sevi, to punktu, kur esi tu, ar savām uzskatu sistēmām, ar savu realitāti un personību, tas palīdzēs atlaist lieko stresu un stresošanu.

Enerģētiskā mēneša virseņģelis, ar kuru sadarbojoties būs vieglāk iziet šīs enerģijas : Sargeņģeļu grupa, ne tikai savs sargeņģelis, bet visu cilvēku sargeņģeli, ar kuriem sadarbojoties un radot sadarbības plūsmu varēsi vieglāk izmantot šī mēneša enerģiju potenciālu. Virseņgelis Uriels, kurš palīdzēs apgaismot ne tikai tavu apziņu, bet arī jūtu ceļu un izpratni. Virseņgelis Rafaēls, kas ļaus tev izdziedināt tavu svarīgo jautājumu- sadarboties ar atkārtojuma situāciju ar kuru tu saskarsies šajā enerģiju periodā.

Kristāls un minerāls: jebkurš  caurspīdīgais akmens, kas atvērs tavu iesēju redzēt cauri situācijām, ieraudzīt tās jaunā  griezumā un gaismā.

Kopējais vērtējums: enerģētiskais periods ļoti, ļoti blīvs, spēcīgs, kaislīgs, haotisks, iespēju dodošs, uz aktīvu rīcību veicinošs, līdzīgs sinerģētiskiem periodiem, kas bija 2011 gada oktobris - novembris un šī gada februārī, ja jūs atceraties sevi šajos periodos tad lieliski zināsit ko gaidīt, cik nesaprotami un blīvi bija notikumi šajos periodos.
Darba jautājumi vīsies cauri visam mēnesim ,vai tie ir karmiskie darba jautājumi, kas uzdod tavā dzīvē  "toni" vai tie ir izvēles jautājumi, kur iet un ko darīt, kur strādāt un kā strādāt, šie jautājumi būs tavs sabiedrotais un arī ienaidnieks šajā enerģiju periodā.

Lai foršs šis periods!

Ilze Līkuma


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru