pirmdiena, 2015. gada 27. jūlijs

Enerģētiskais periods & Pašvērtējums

Jau atkal gribās runāt par šo enerģētisko periodu, bet jau no enerģētiskā perioda "iekšpuses " kā jau minēju prognozes rakstā ( par periodu no 20.Jūlija līdz 20.Augustam)  kad esi iekšā enerģijas ir redzams tikai fragmentāri un galvenie virzieni tomēr ir ar emociju piegaršu, kaut arī, mēs kā cilvēki uztveram un radam pasauli caur emocijām..
Jo vairāk skatos visapkārt, ne tikai savā  pasaulē, bet arī ārpusē, to cilvēku pasaulēs ar kuriem sadarbojos, strādāju un palīdzu, ļoti aktuāls ir kļuvis pašvērtējums, vai tā trūkums, pazemināts pašvērtējums. Runājot par pašvērtējumu man gan īsti nepatīk doma par  paaugstinātu vai pazeminātu pašvērtējumu, jo tā rada kārtējo duālo ideju, par to, ka augstāk ir labāk, nekā zemāk, bet tomēr ideāli raksturo pašu svārstību, kas ir pašvērtējuma enerģijai, ka tā spēj saistīties ar augstāku potenciāla izpausmi, vai  pievilkt un aktivēt zemāko potenciāla pūsmu, kura gan mums nepārāk patīk, kaut arī, ir atelpas brīdis.
Tā saskaroties ar šo nosacīti zemo vai nepiemēroto pašvērtējumu saprotu, ka cilvēki, kuri ir talantīgi, gudri, jauki un visādi citi  veiksmīgi savā būtībā, iekrīt zemā pašvērtējuma slazdā, atdodot savu potenciālo radīšanas enerģiju citiem, ļaujot tiem realizēties viņu vietā. Tas ir skumji, jo es zinu kā tas ir.. es apzinos, ka joprojām spēlēju spēles ar savu pašvērtējumu, lai noķertu to mirkli, kad ir līdzsvars  starp  jā un nē enerģiju pašvērtējumā.  Tieši šie novērojumi sevī  ir radījuši iespēju ieraudzīt, ka citiem ir nepieciešams pievērsties  savam pašvērtējumam un sākt to novērtēt, ieraudzīt un saprast.
Pašvērtējums  galīgi nav atkarīgs no citu novērtējuma, to es apzinos ar visu savu būtību, bet ir klikšķi, kas mums visiem liek tiekties pēc ši citu vērtējuma, tie fiziski, fizioloģiski ieradumi, tā ir cilvēcība, bet pret savu cilvēcību nav iespējams cīnīties un nav jācīnās.
Uzskatu, ka  katram ir jāsaprot sava pašvērtējuma formula un jāveido alķīmiska saskarsme ar savu personību, ar savu būtību un enerģiju, liekot  atrast sevī savu pašvērtējuma spēku, kodolu un sākotni.
Tava pašvērtējuma vērtība ir tevī - tās ir domas, kas vienmēr nākušas no sargeņģeļiem, liekot saprast, ka ārējie avoti bieži vien ir tikai blakusefekts nepiemēroti izmantotam pašvērtējumam, nosacīti ar nepiemērotu  enerģijas kodolu.
Tuvākajā laikā  pašvērtējuma aktualitātē un enerģētiskie viļņi kļūs spēcīgāki, spilgti iezīmējot ciklus starp tagadnes situācijām un pagātnes situācijām. Tad sāksies vētra, bet  katram jāsaprot, ka no vērtas nevar aizbēgt, to var izbaudīt, to var piedzīvot - to var uzgleznot un iziet no tās gūstot  baudijumu un iedvesmu.

Ar sveicieniem
Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru