sestdiena, 2015. gada 15. augusts

32.Diena: Vērotājs

Ir brīži, kad liekās, ka viss, kas ir pateikts ir pagājis garām, palaists garām un nenesis nekādu labumu, tad ir iespēja - iespringt un darīt, vai saprast, ka nedarīt ir tikpat daudz un veselīgi kā darīt.
Nedarīt tas ir īpašs stāvoklis, kad esi fokusēts uz savu tagadnes lauku, tu apzinies visus savus tagadnes plusus un mīnusus , iespējas un spējas, bet izvēlies apstāties un turpināt veidot fokusu uz sevi, savu realitāti un tagadni.
To nevajadzētu jaukt ar bēgšanu un izolēšanos, kad vienkārši baidies no izaicinājuma vai izvēlies negribēt redzēt esošos notikumus. Nekā nedarīt tā ir savu spēju novērtēšana, vērtēšana un aktīva piepildīšana, bet vairāk vērsta uz iekšējo sintēzi, sadarbību un saskarsmi ar sevi, savu zemapziņu, savu iekšējo enerģiju.
Ieradums, ko radījusi bēgšana, var radīt trauksmi, kad esi nonākusi šajā punktā, kad izvēlies nerīkoties aktīvi saskaroties ar realitāti, bet tā nav šī bēgšana, tā ir spēja fokusēties piemērotā un veselīgā gultne- Vērojoši attiecoties pret sevi un savu realitāti.
Arī vērošana saistās ar dažādiem iluzoriem novērojumiem, bet necenties to tā uztvert, saproti, kas ir nedarīt un vērot  tev - tavā unikālā  sistēmā, ko veido tava zemapziņa. Vērojot sevi un savu nedarīšanas lauku ievērosi interesantas nianses, kuras bija paskrējušas garām tavam ašajam prātam, nianses, kuras tev ir būtiskākas un svarīgākas tieši šajā tagadnes mirklī.
Ļaujies nedarīšanai īstajā un patiesajā plūsmā, apjomā - ļaujot sev ieraudzīt tās iespējas, kuras ļaus tev darīt, kad būs pienācis pareizais mirklis un impulss.

#33dienasManāKrāsaināDzīvē
#nedarīt
#vērotājs

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru