svētdiena, 2015. gada 30. augusts

Enerģētiskais periods no 20.Augusta līdz 20.Septembrim

Visapkārt dzirdu jautājumus par enerģētisko periodu, neesmu vel uzrakstījusi, bet jā, brīžiem sanāk tā, ka periodi, kas nav kritiski - tos negribās rakstīt, jo tā jau viss notiek vidēji vai pat virs vidējā  normāli, bet laikam jau ir jāmaina šis ieradums.
Kopējā enerģētiskā perioda noskaņa ir diezgan pozitīva, virmojoša enerģija, kas  sakustina jautājumus par un ap savu izpausto enerģiju - savu dzīvības spēku un naudas enerģiju gultnēm, ļaujot tām ieiet jaunā un skaidrākā, apzinātākā līmenī.
Tas gan nenozīmē, ka visi kļūs stāvus bagāti, iespējams, mēs katrs ieraudzīsim savu bagātību, kāda tā ir - ne tikai materiālajā formā, bet arī garīgajā, kā ari otrādāk.
Līdzsvara mēnesis, kurš jau turpinās, es  runāju par enerģētisko periodu no 20.Augusta līdz 20.Septembrim,  Tad kad skatījos šo informāciju mani neinformēja par detaļām, kuras varu ieraudzīt šobrīd, kad esmu "iekšā" enerģētiskajā periodā, bet tā jau ir bieži, ka no iekšpuses  viss ir skaidrāk redzamāks, vai gluži otrādāk - neredzams.
Šoreiz saskaros ar redzamo daļu. Izskatās, ka  periodā no 31.Augusta līdz 2.Septembrim būs lūzuma punkts, mirklis kad "Titāniks" ieskrien ledājos, atšķeļot tos, tā ari mūsu radošā un naudas enerģija izdarīs pavērsienu mūsu dzīvēs, tas pavērsiens tiks izdarīts vai caur garīgo naudas plūsmu, vai  materiālo naudas plūsmu, kā nu katram tas ir veselīgāk un pareizāk!
Šīs pavērsiens dos iespēju ieraudzīt savu naudas un dzīvības enerģiju jaunā, skaidrākā gaismā
Periodā no 1.Septembra līdz 13.Septembrim  izlīdīs kāda hroniska kaite, tā varētu būt ļoti dziļi saistīta ar to, kā tu lieto vai nelieto savu naudas enerģiju, šī kaite ir fiziski - enerģētiska, tāpēc nestreb karstu un izvēlies padomāt ko darīt  gan fiziskā līmenī, gan enerģētiskā, tomēr pārāk nešausti sevi. Tiem, kuriem šī kaite ir izlīdusi ātrāk,  tā ir zīme, ka viņi turpina skriet ātrāk par savu laiku, kas ne vienmēr ir labi vai pareizi.
Visums piedāvā mazliet haotisku kokteili, no emocijām, prieka, agresijas un apgaismības, katrs izvēlās kādā proporcijā būs šis kokteilis, kā viņš garšos un ar ko šo dalīs.
Enerģijas mijiedarbojās diezgan plūstoši  gan privātajā, gan darba līmenī, tāpēc nebūs izteiktu akcentu uz vienu vai otru sfēru, drīzāk liksies, ka šīs abas sēras jaucās kopā, savienojās un atvienojās, radot mazliet mulsuma, iespējams diskomfortu, kas gan nav nāvējošs.
Svarīgākais ko  mēs visi šajā periodā sapratīsim ir tas, kāpēc mēs esam tur kur esam, kāda ir jēga un patiesā vajadzība pēc naudas, kā ari, ko mēs vēlamies ielaist savā dzīvē ar savas naudas palīdzību.
Tad kad cilvēks saprot, priekš kam viņam šie papīriņi makā, viņa fokuss ieslēdzās uz to, kas patiesi ir vajadzīgs, ne tikai uz papīriņu daudzumu, bet gan uz dabisko realizāciju, kas var vairot arī "papīriņu" daudzumu makā.

Eņģeļi šajā mēnesī: Uriēls, Mihaēls un Sandalfons, sniegs iedvesmu, redzējumu, ticību un spēju rīkoties zemes plānā.

Minerāli : Uguns Opāls  un Malahīts, ļaus tev sadraudzēties ar debesu un zemes naudas enerģijām

Iedvesmas vārdi: Mana nauda ir mana izpaustā enerģija, kā es attiecos pret savu naudu, tā es attiecos pret sevi.

Ilze Līkuma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru